3971. Ebpszichológiai tanfolyam postásoknak
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Bár a legtöbben úgy gondolják, hogy a kutyák és a macskák a legádázabb ellenfelek, valójában igenis lehetséges kutya-macska barátság. Még akkor is, ha néha ez vicces boxjelentekben nyilvánul meg.
Ötezer kacsát terelt egy forgalmas úton Kínában egy paraszt, és bár nem a csúcsforgalom óráiban tette, jókora káoszt okozott.
A cápauszony nagy divat Kínában, a tervek szerint azonban három éven belül le fog kerülni a bankettek étlapjáról - legalábbis azokéról, melyeken állami és kormányzati vezetők is részt vesznek.
Huszárruhás magyarokat vettek őrizetbe Svédországban - állatkínzás ürügyén július elején. A lovasokat "Északi portya" nevű útjuk teljesítése közben jelentették fel az állatvédők - mondván rosszul bánnak lovaikkal.
A növekedést elsősorban a genetikai alapok befolyásolják.A hiányos táplálás okozhat fejlődésben visszamaradást,de ilyenkor a kutya láthatóan sovány is./A kondíciójáról nem esett szó a leírásban./Normál esetben a csontok hosszfejlődése egy ilyen közepes méretű kutyánál 10 hónapos kor körül megáll,ezért lehet hogy már nem fogja tudni befolyásolni.
Azt, hogy mi lehet a probléma, így látatlanban, vizsgálat(ok) nélkül biztosan nem lehet megmondani (főleg úgy, hogy két állatorvos is látta már, mégsem született megfelelő eredmény). Azt javaslom, keressenek egy szemészettel specialitásként foglalkozó állatorvost (sok ilyen van) és neki mutassák meg a kutyájukat ill. a szemét.
Ezt a kérdést a kezelő állatorvossal kell megbeszélni! Ő tudja, hogy mit, és miért.
Igen, életben maradhat és hosszú évekig szenvedhet és akár fertőzhet is. El kellene vinni állatorvoshoz, hogy meggyógyuljon. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Fogköves, állatorvoshoz kellene vinni, eltávolíttatni!