3971. Ebpszichológiai tanfolyam postásoknak
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Sikeresnek tűnik az ebpszichológai postástanfolyam: a kurzust elvégző postások körében 80 százalékkal csökkent a kutyaharapások száma.
Bár a legtöbben úgy gondolják, hogy a kutyák és a macskák a legádázabb ellenfelek, valójában igenis lehetséges kutya-macska barátság. Még akkor is, ha néha ez vicces boxjelentekben nyilvánul meg.
Ötezer kacsát terelt egy forgalmas úton Kínában egy paraszt, és bár nem a csúcsforgalom óráiban tette, jókora káoszt okozott.
A cápauszony nagy divat Kínában, a tervek szerint azonban három éven belül le fog kerülni a bankettek étlapjáról - legalábbis azokéról, melyeken állami és kormányzati vezetők is részt vesznek.
Huszárruhás magyarokat vettek őrizetbe Svédországban - állatkínzás ürügyén július elején. A lovasokat "Északi portya" nevű útjuk teljesítése közben jelentették fel az állatvédők - mondván rosszul bánnak lovaikkal.
Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen ivarú kutyust fogadnak be. Legalábbis "cicaszempontból".
Görögteknős, aranyhörcsög (úgyis éjjel aktív, nappal alszik). Egyébkén minden állat nagyon ragaszkodó tud lenni, ha sokat foglalkoznak vele. Kivéve talán a homoki viperát.
A kullancs lehet, hogy fertőzött volt, de nem valószínű, hogy ettől lenne hasmenése. Így a hasmenés miatt vigyék a cickót állatorvoshoz, aki egyúttal kiszedi a beszakadt kullancs testrészeit is.
A kis- és közepes papagájok részére készült magkeverék tökéletesen megfelel számára, de étrendjét ki kell egészíteni zöldségekkel, gyümölcsökkel, állati fehérjékkel. Fontos az ásványi anyagok, vitaminok, a kalcium és a mész pótlása is! A madarak táplálásáról a www.bonapartemadar.hu weboldalon talál bővebb információkat.
A hullámos papagájoknál ez igen gyakori. A "legigénytelenebb" papagájok közé tartoznak. Számukra kevésbé fontos a változatos étrend. A mageleségen kívül fürtös kölest, reszelt zöldségeket, gyümölcsöket, valamint főtt tojást adhat a madárnak. Negyedévente egy multivitamin-kúra javasolt. Szépia is legyen a madár előtt! A tyúkhúrt és a salátát, valamint a spenótlevelet minden papagáj szívesen fogyasztja. A madarak táplálásáról a www.bonapartemadar.hu weboldalon talál bővebb információkat.