4336. Láttál már papagájt macskával játszani?
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Bármennyire is hihetetlen a macska és a papagáj jól ki tud jönni egymással. Persze az óvatosság sosem árt, legyünk mindig a sarkukban, ha együtt játszanak!
Spongya Bob megér egy pillantást, ritkán látni ilyen hatalmas cicót! Csekély 30 font, azaz 13,61 kg!!! Éppen új otthont keres..
A legtöbb állattartó tudja, hogy a kutyák körülbelül 8-10, a macskák pedig 12-14 évig élnek. De mi a helyzet a halakkal? Amikor úgy döntünk, hogy beszerzünk egy-két halat otthonra, többnyire nem gondolunk azok várható életkorára.
Elképzelhetetlen barátság szövődött egy elefánt és egy kutya között, nézzétek meg videón!
Igazán szoros ember-állat kapcsolat főként a társállatokkal alakul ki. Ők részeivé válnak mindennapjainknak. A társállatok elfogadják gazdájukat olyannak, amilyen, mindig örülnek neki, külseje nem számít számukra.
Üdvözlöm. Ezt látatlanban nagyon nehéz megmondani. Érdemes lenne elvinni egy hüllőkkel foglalkozó állatorvoshoz, hogy megnézhesse.. megvizsgálhassa és aztán kezelhesse. ÜDv-Éva
Kedves Gazdi! Ez bizony allergiás reakció, el kellene vinni a kutyist egy allergia vizsgálatra! Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferencwww.vetlabor.hu
Először is meg kellene vizsgálni hogy nincs-e valamilyen gyulladás a méhben vagy az emlőkben esetleg a belekben ami az étvágytalanságot okozhatja.Ha ez kizárható akkor B12 vitamint javaslok az étvágy javítására,
A vakarózás a fej rázásával együtt a fülrühösség tünetei. Meg kellene tekinteni mindkét külső hallójáratot és ha szükséges kitisztítani és rühatkák ellen is kezelni.
Az elmondottakból sajnos nem lehet egyértelmű magyarázatot adni macskája tüneteire. A tapasztalt roham több dologra is utalhat, amelyek közül az epilepsziát sem lehet kizárni. Ha évente csak 3-4 ilyen alkalom volt, akkor azzal meg lehet tanulni együtt élni. Azonban egy részletes laborvizsgálat, neurológiai vizsgálat és EEG választ adhat a kérdésekre. A rohamokról vezessenek naplót: mikor jelentkeztek (dátum, napszak), meddig tartottak, milyen jellegűek voltak, volt-e valamilyen előzményük, ismert-e valamilyen kiváltó tünet, stb. Ha nőstény macskájuk van (nem írta, hogy milyen nemű), ajánlott az ivartalanítása, mert a tüzelés alatt gyakrabban jelentkezhetnek rohamok. Őket ajánljuk: Epilepsziás Kutyákért Alapítvány (cicákkal is foglalkoznak)http://www.haziallat.hu/szaknevsor/allatorvosok/epika/254/