4551. Kiútkeresés - értekezés az állatvédelem zsákutcáiról
A kutyák évszázadok óta fontos és értékes szereplői az emberi társadalomnak. Mégis, számos országban jólétük még mindig egy megoldásra váró, jelentős feladat.
A kutyák évszázadok óta fontos és értékes szereplői az emberi társadalomnak. Mégis, számos országban jólétük még mindig egy megoldásra váró, jelentős feladat.
Miközben az elmúlt másfél évtizedben a hazai fecskeállomány fele eltűnt az ereszek alól, a madárcsoport szerepe a klímaváltozás miatt egyre fontosabbá válik az emberek, társ- és haszonállataink egészségvédelme szempontjából.
Szuper és egyszerűen kivitelezhető ötletet találtunk, hogy tovább kényeztethessük szobacicánkat. Itt a házi készítésű macskavakaró!
Vadmentő Állomást épít a REX Alapítvány, ahol olyan sebesült nagyvadakat is be tudnak fogadni, mint az őz, a szarvas vagy a vaddisznó.
Lakberendezési ötletként is megállják a helyüket az alábbi kutyakanapék! Nézd csak!
Tisztelt Tulajdonos! Kérdésére azért nem tudok válaszolni, mert vizsgálat nélkül nem lehet diagnózist, prognózist felállítani, esélyeket latolgatni sem. Ha nem javul az állapota vigye el az állatorvosához! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
Tisztelt Kérdezô! Érdemes megfogadniuk az állatorvosuk javaslatát. Dr.Puskás Gábor Miért és mikor hullik a hörcsög szőre? 5 dolog, amit minden hörcsög gazdinak tudnia kell
Tisztelt Tulajdonos! A készítmény kiszerelésén rajta van az ajánlott adagolás, kérem azt tartsák be, többet ne adjanak megelőzésként sem! Üdvözlettel, Dr. Fux Attila
A kép alapján bakteriális fertőzésnek látszik ezért valamilyen bőrfertőtlenítő szerrel - pl. Betadine - javaslom inkább bekenni naponta 2-3-szor. Utána néhány percig meg kell akadályozni hogy a kutya lenyalja. Ha visszaérkeznek a kollégák akkor javaslom hogy mutassák meg nekik. Pyoderma, a kutyakölykök gyakori bőrfertőzése
Szia! A nyuszi a fülén keresztül adja le a fölösleges hőt- ezért szokták a füleket nagy melegben kicsit benedvesíteni, hogy jobban érezze magát. Nincs semmi baj vele, de ez a nagy hőség őket is nagyon megviseli. És minden nyuszi máshogy reagál erre. Adj nekik több nedves gyümölcsöt, több vizet és ha tudod nedvesítsd a fülüket is, hogy hűsölhessenek... Mit csináljak a nyuszimmal nagy melegben?