471. Hogyan viselkedik a tengerimalac velünk és társaival?
A tengerimalacok alapvetően barátságos, kedves, nyugodt állatok. Emellett kommunikatívak is nemcsak társaikkal, hanem velünk, gazdikkal szemben is.
A tengerimalacok alapvetően barátságos, kedves, nyugodt állatok. Emellett kommunikatívak is nemcsak társaikkal, hanem velünk, gazdikkal szemben is.
Az árvák szerencsére nem maradnak mindig gondozó nélkül. Igaz, nem mindenkinek jut a saját fajtársai közül pótmama, de ez nem is probléma. Egy nyuszigyereket például egy macskamama vett pártfogásába. Nézd csak!
Egy hideg, havas novemberi estén találkoztunk először kis történetem főszereplőjével, Sutyival. Házunk szomszédságában, a fal tövében kuporgott...
A növényevő fajokat szinte mindenféle gyümölccsel és zöldséggel etethetjük, míg a rovarevőket tücsökkel és lárvákkal kínálhatjuk.
Célszerű és javasolt is, hogy tenyésztőnél vásároljunk, mert a vásárlás alkalmával saját magunk is megtekinthetjük, hogy milyen körülmények között tartható és tenyészthető az általunk kiválasztott madár.
Kedves Gazdi! DONA adható kutyának, baja nem lesz tőle, bár véleményem szerint a kutyának gyártott készítmények hatékonyabbak, jobban és gyorsabban beépülnek az ízületi porcba, jobb és hatékonyabb a felszívódásuk! Én az állatorvosi készítményeket ajánlanám, ha pedig a kutya állapota nem javul, keressenek fel egy hozzáértő szakorvost! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila A kutyák izületi gyulladásának kezelése és a fájdalom megszüntetése Ízületi betegségek: artritisz és artrózis A kutyák reumás izületi gyulladása (rheumatoid arthritise; gyulladásos autoimmun betegség) Új izületvédő injekció kutyáknak
Kedves Gazdi! RTG képek nélkül bármit is válaszolnom, mert specialistaként sem látunk bele a kutyusba sajnos, hogy mi a baja. Sok esetben RTg vizsgálaton kívül szükséges egyéb kiegészítő vizsgálat is még, pl. CT/MR. Kérem privátban küldje át emailben a RTG képeket erre a címre: drfuxattila@gmail.com és nagyon szívesen megnézem, válaszolok! Üdvözlettel, Dr.Fux Attila
Porcetősítőt adhat neki, de 3 hónaposan még előfordulhat ilyen. Illik hozzám a csivava? A világ legkisebb kutyafajtája a csivava
Tisztelt Tulajdonos! Mindenképp ortopéd kollégával kellene megvizsgáltatnia a cicát , én ebből amit leírt térdproblémára gondolnék, nagytestű macskánál előfordul térdszalagszakadás, patellaficam és akár csípődysplasia is. Üdvözlettel, Dr.Fux Attila Hirtelen sántít a kutyád? Keresztszalag szakadás?
Helyileg esetleg kezelhető valamilyen gomba ellenes kenőccsel. Ha bőrgomba, akkor néhány hét alatt várható gyógyulás. Kapható macskáktól, embertől, másik kutyától is. De a bőrgomba csak feltételezett diagnózis, ha nem küldtek mintát laborba.