5666. Sólyomcsalád él egy bécsi bérház tetején
Sólyomcsalád költözött a bécsi önkormányzati bérház, a Karl-Marx-Hof tetejére.
Sólyomcsalád költözött a bécsi önkormányzati bérház, a Karl-Marx-Hof tetejére.
Míg a paraziták jelenléte riasztó, az orsóféreg- és galandféreg-fertőzés, a leptospirózis, és a veszettség is megelőzhető, ha tájékozottak vagyunk.
Bár a dinoszauruszokat általában hatalmas állatoknak tartják, egy kutatás újabb bizonyítékkal szolgál arról, hogy egészen apró lényekként kezdhették.
A Patagóniában talált ragadozóhal több mint 6 méter hosszú lehetett. Nem mindennapi példány lehetett!
A Fővárosi Állat-és Növénykert új lakóval bővült: egy fiatal vörös macskamedve érkezett, aki Bendegúz névre hallgat.
Üdvözlöm! sajnos, az állatnak kezelésre van szüksége, amit valószínűleg otthon nem tud kivitelezni. Érdemes lenne felkeresni egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost. Üdv-Éva
Nagyon sajnálom, de azt kell mondnaom, hogy erre a kérdésre lehetetlen bármit is érdemben válaszolni. Ha két állatorvos többszöri vizsgálat után sem tudott semmi eredményre jutni, én így látatlanban, csak a leírás alapján felelőtlenség lenne bármit is tanácsolni. Egy dolog azért még így is ajánlható: kérjen alapos, mindenre kiterjedő kivizsgálást, beleértve a laborvizsgálatokat is. Abból talán kiderül valami.
Kedves Gazdi! Azonnal vidd állatorvoshoz! Az egyik legjobb kisállatorvosi rendelő: http://grafdoktor.hu/ Dr. Géczy Csabát ajánljuk
A kakaduk tolla púderes. Természetes velejárója a simogatásnak a fehér finom por.
Kedves gazdi! Nagyon sajnélatos eset, de sajnos azt, hogy mi okozta a halálát, így nem lehet megmondani, erre a kérdésre csak akkor lehetett volna válaszolni, ha felboncolásra került volna. A legvalószínűbb azonban a mérgezés.