5741. A természet segélykiáltása: több száz emlősfaj hallhat ki néhány évtizeden belül
Beléptünk a 6. tömeges kihalás korszakába, és amit most teszünk, valószínűleg meghatározza majd az emberiség jövőjét.
Beléptünk a 6. tömeges kihalás korszakába, és amit most teszünk, valószínűleg meghatározza majd az emberiség jövőjét.
A kutya a farkastól származik, génjeik 99%-ban máig megegyeznek. Világszerte több mint 800 kutyafajtát tartanak számon, és bár nem mindegyikük külseje és jellemvonásai tükrözik maradéktalanul ősük megjelenését, táplálkozási szokásaik annál inkább azonosak. Hogy mit jelent ez számunkra a hétköznapokban?
Több mint 300 új halfajt azonosítottak Oroszország és a szomszédos régiók édesvizeiben egy, a halak és tengeri állatok sokszínűségét vizsgáló kutatás során.
Kandallóvásárlás előtt felmerül a kérdés, hogy milyen skálán mozognak a kandalló árak? Elsődlegesen a kandalló kialakítására, méretére, műszaki paramétereire és persze a kinézetére alapozunk, de nem kerülhető ki az sem, hogy mennyi pénzt kell kiadnunk azért, hogy az otthonunkban kiélvezhessük a használatát? Erre persze nehéz egyértelmű választ adni, hiszen az árak nagyon változatos képet mutatnak.
Az otthoni biztonsági kamera betekintést enged, hogy mibe? Mindenbe, ami életterünkben történik akkor, amikor mi éppen nem tartózkodunk odahaza.
Üdvözlöm! sajnos, az állatnak kezelésre van szüksége, amit valószínűleg otthon nem tud kivitelezni. Érdemes lenne felkeresni egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost. Üdv-Éva
Nagyon sajnálom, de azt kell mondnaom, hogy erre a kérdésre lehetetlen bármit is érdemben válaszolni. Ha két állatorvos többszöri vizsgálat után sem tudott semmi eredményre jutni, én így látatlanban, csak a leírás alapján felelőtlenség lenne bármit is tanácsolni. Egy dolog azért még így is ajánlható: kérjen alapos, mindenre kiterjedő kivizsgálást, beleértve a laborvizsgálatokat is. Abból talán kiderül valami.
Kedves Gazdi! Azonnal vidd állatorvoshoz! Az egyik legjobb kisállatorvosi rendelő: http://grafdoktor.hu/ Dr. Géczy Csabát ajánljuk
A kakaduk tolla púderes. Természetes velejárója a simogatásnak a fehér finom por.
Kedves gazdi! Nagyon sajnélatos eset, de sajnos azt, hogy mi okozta a halálát, így nem lehet megmondani, erre a kérdésre csak akkor lehetett volna válaszolni, ha felboncolásra került volna. A legvalószínűbb azonban a mérgezés.