5886. Különleges kisbárány született a Debreceni Állatkertben
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
A konferencia kihangosítók felköthetik a gatyájukat, mert az Anker olyat alkotott, amivel teljesen megreformálhatja a konferenciabeszélgetéseket. Aki vett már részt konferenciabeszélgetésen, az tudja, hogy a legfontosabb, hogy legyen egy szabad konferenciaterem kihangosítással.
Hazánkban nagy népszerűségnek örvend az öntöttvas kandalló. Manapság sokféle típus közül lehet válogatni, a méretet, a teljesítményt és a stílust tekintve egyaránt. A sikere egyértelműen a tartósságának és a gyors felmelegedésnek tudható be. Az utóbbinak köszönhetően nagyon rövid időn belül meg tudja teremteni a kellemes meleget minden otthonban.
Egy menhelyi kutya sokkal érzékenyebb, mint egy kiegyensúlyozott környezetben nevelkedett, így több mindent kell mérlegelned, mielőtt az örökbefogadás mellett döntesz! Mutatjuk, mikre figyelj!
Amennyiben kiegészítő jelleggel szeretnénk modern, felhasználóbarát és költséghatékony fűtési megoldást, akkor az olajradiátor és a hősugárzó egyaránt szóba jöhet lehetséges választásként. De vajon melyikkel járhatunk jobban?
Kedves Gazdi! Az angol bulldog fejremegése (vagy bármely más kutyafajtáé is) tipikus parciális epilepsziás roham. A honlapomon (www.kutyaepilepszia.hu) a Videók mappában feltehetően rá fog ismerni az általam epilepszia gondozásba vett és gyógykezelt Arthur nevű angol bulldog betegem rohamtünetére. Üdvözlettel: Dr Kiss Gabriella
Vasfát, mangróvét, szőlőtőkét ajánlanék, mint természetes dekorációk.
A fogváltás miatt nem jellemző a bűzös szájszag. Nézesse meg állatorvosával a cica szájüregét, nincs-e valami rendellenesség benne?
Kedves Laura! Örülök, hogy nyuszitenyésztésbe fogtok, nagyon szép munka.:) Az állatokat érdemes- sőt kötelező- myxomatózis és a vérzéses betegség ellen oltani. Ezt érdemes tavasz előtt megtenni. Ezek a betegségek halálosak és a szúnyogok terjesztik a vírust, tehát a megjelenésük előtt gondoskodni kell az oltásról. Már létezik kombinált vakcina is.:) A nyúl fülét ha szépen tisztán tartjátok nem lesz baj. A nyúl nagyon tiszta állat, mosakszik eleget, de azért hetente nézzetek bele a fülébe.:) Ha figyeltek a fülrühössége elkerülhető.:) Sok sikert...
Kedves Érdeklődő! Valószínű, hogy unalomból rágja, próbálkoztak már toalettpapír-gurigával? Nálunk is voltak ilyen problémák, de a gurigáért cserébe lemondtak a rácsról, viszont sok gurigát "elfogyaszthatnak". A karmokat nagyon nehéz vágni a pici méret miatt, meg lehet kérdezni egy állatorvost, hogy levágná-e. Mi magunk vágtuk a szükséges esetben, de elég óvatosan kell vágni, nehogy megsérüljön a karom beidegzett része. Csak abban az esetben vágtuk, ha már jelentősen visszahajolt a karom, a hosszabbat könnyebb is vágni, amíg nem volt muszáj, addig nem vágtuk. Üdvözlettel: Rózsa Nikoletta (Nitta)