5886. Különleges kisbárány született a Debreceni Állatkertben
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
Az itthoni állatkertek közül egyedül Debrecenben élnek wallisi feketeorrú juhok.
A konferencia kihangosítók felköthetik a gatyájukat, mert az Anker olyat alkotott, amivel teljesen megreformálhatja a konferenciabeszélgetéseket. Aki vett már részt konferenciabeszélgetésen, az tudja, hogy a legfontosabb, hogy legyen egy szabad konferenciaterem kihangosítással.
Hazánkban nagy népszerűségnek örvend az öntöttvas kandalló. Manapság sokféle típus közül lehet válogatni, a méretet, a teljesítményt és a stílust tekintve egyaránt. A sikere egyértelműen a tartósságának és a gyors felmelegedésnek tudható be. Az utóbbinak köszönhetően nagyon rövid időn belül meg tudja teremteni a kellemes meleget minden otthonban.
Egy menhelyi kutya sokkal érzékenyebb, mint egy kiegyensúlyozott környezetben nevelkedett, így több mindent kell mérlegelned, mielőtt az örökbefogadás mellett döntesz! Mutatjuk, mikre figyelj!
Amennyiben kiegészítő jelleggel szeretnénk modern, felhasználóbarát és költséghatékony fűtési megoldást, akkor az olajradiátor és a hősugárzó egyaránt szóba jöhet lehetséges választásként. De vajon melyikkel járhatunk jobban?
Kedves Gazdi! Így látatlanban elég nehéz bármi okosat is mondani, a tüneteket okozhatja például gennyes méhgyulladás is. Reméljük, hogy azóta sikerült felvenni a kapcsolatot egy állatrorvossal, aki megvizsgálta és kezelte a kisállatot!
Kedves Gazdi! Sok oka lehet a korpának, főleg a befülledt bőr, de lehet atka, bolha, allergia vagy gomba. El kellene vinni a kutyust állatorvoshoz és bőrkaparékot venni, hogy megállapíthassák a pontos diagnózist, ami alapján lehet majd kezeleni.
Kedves Gazdi! Bőrkaparékvizsgálat szükséges, mert legalább 10 féle oka lehet, ami más-más kezelést igényel. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc
Csak a szaru mozog rajta vagy tőben van eltörve? Ha eltört állatorvos szakszerűen eltávolítja.
Kép alapján sok minden lehet. Szemölcs, faggyú tartalmú csomó, daganat, de akár bőrférgesség is. Meg kell mutatni állatorvosnak.