6056. Ennyi cuki vörös panda kölyök született Nyíregyházán - fotók!
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Az apróság születése azért is fontos esemény, mert fajtársai közül már csak 10 ezer példány él vadon, és fogságban nehezen szaporodnak.
Természetes, hogy imádjuk a kutyánkat, sokan meg is pusziljuk, ölelgetjük, a kutyáról emberre terjedő betegségek miatt azonban néhány dolgot nem árt, ha betartasz!
A szemtanúk szerint azért ugrott rá a hattyúra a férfi, hogy szórakoztassa a hajón lévő társaságot.
A vezetési engedély megszerzése feledhetetlen és egyben meghatározó pont az ember életében. Amint az első jogosítvány kiváltása megtörténik, megnyílik előttünk a világ és végre mi magunk is részesei lehetünk a közlekedés legelterjedtebb formájának. Személygépkocsit vezethetünk és ezzel gyakorlatilag bárhová eljuthatunk, a világszerte kiépült infrastruktúrának köszönhetően. De idáig még rögös út vezet, amin egyesek könnyen, míg mások annál nehezebben haladnak végig.
Talán nem fogok mellélőni – kutyás emberként is mondom – nehéz olyan vitamint vagy gyógyszert találni, amit meg is eszik kis kedvencünk, nem köpi ki darabokban, vagy akár egyben is. Csomagolhatjuk bármilyen párizsiba, szalámiba, sonkába, keverhetjük a tápja mellé vagy dughatjuk el akár a házikosztban is, sok gazdinak nehéz dolga akad a vitaminok beadásával.
Kedves Picur, ajánljuk kedves figyelmedbe a következő cikket: Akvárium karbantartás: csigák eltávolítása az akváriumból A haziallat.hu csapata
Kedves Kérdező! Bizony a macska viselkedésével, és annak zavaraival könyvtárakat lehetne megtölteni. Előfordulhat, hogy olyan változás történt a cica életében ami kiváltotta ezt a viselkedést. Lehet, hogy ivarzik. Próbáljon az állatorvosával közösen megoldást találni. Létezik párologtató készítmény is cicák számára ami a nyugodt, meghitt otthon érzetét kelti bennük.
Valószínűleg gerinc és/vagy csípőeredetű problémáról van szó. Lehet arthrosis vagy húzódás is, de ha nem szűnik meg a panasz, keressen fel egy állatorvost, szükség lenne röntgenfelvételre, hogy meg tudjuk találni a fájdalom eredetét.
Kedves Kata, olvasd el a következő cikkeket, aztán dönts! Mennyi ideig lehet a kutyát magára hagyni? Mielőtt örökbefogadnál egy kutyát Esetleg kérdezd meg a család többi tagját, hogy segítenek-e majd a kutyatartásban:) Sok sikert!
Kedves Juhász Úr! Gondolom, ha ilyen nagy értékű kutyáról van szó, van saját állatorvosa. Ő mit javasolt? Vajon mit gondol, ki tud jobb tanácsot adni, az aki fizikális jelenlét nélkül, elmondás alapján kezel, vagy aki ott van, látja, kezeli? Csupán anyagi megfontolás miatt fordul hozzánk? Üdv