796. Szombaton Pápa a kutyáké!
Immár másodjára rendezik meg június 27-én a Pápai kutyás-sport és családi napot, melyre minden állatbarátot szeretettel várnak.
Immár másodjára rendezik meg június 27-én a Pápai kutyás-sport és családi napot, melyre minden állatbarátot szeretettel várnak.
Magyar vizsla, spániel, tacskó, dog: e négy fajtát kiemelten menti a Futrinka Egyesület, de sok keverék kutyus is a gondozásukban várja leendő gazdiját!
A macska nagyon szeretetteljes tud lenni, ha akar. De olykor az agyunkra megy. Mit tegyünk, ha idegesítően viselkedik?
Arról lesz szó, hogy mi az, amit a kutyánknál mindig be kell tartatni, hogy megértse, mi vagyunk a falkavezérek, és ő az utolsó a rangsorban. Videóval!
Ahogyan mi emberek, a kutyák is kellemes és harmonikus kapcsolatra törekszenek. Ha megpróbáljuk kedvencünk szemével nézni a világot, könnyebben megérthetjük az olykor furcsának tűnő viselkedését is.
Nézzen utána, hogy az Ön által említett bab nem mérgező-e. Ha nem az, akkor minden további nélkül felfuttathatja a kalitkára.
Ez szinte mindig a táp típusától függ. Valószínűleg olyan a tápja, ami sok gázképződéssel jár. Meg lehetne próbálni egy másik tápot.
Vajon hány éves a kutyus? Lakásban lakik? Igazából jó lenne látni ezt a kihullatott állapotot. Lehet, hogy csak így vedlik? Minera cseppeken kívül még szőr- és bőrtápláló vitaminokat javasolnék és egy állatorvosi vizitet, szükség esetén akár vérvizsgálatokat. (Egyébként lehet, hogy fura és csúnya ilyenkor a kutyus, de nagyon nem aggódnék...)
Kutyáknál legtöbbször nem lehet konkrétan megmondani egy prosztataprobléma okát. Sokszor még embernél sem. Sajnos ez a betegség elég macerás, nehezen kezelhető. Én is a Peponen kapszulát szoktam javasolni és ezen kívül még van néhány homeopátiás jellegű humán készítmény is. Biztos, hogy több idő kell, amíg javulás jelentkezik. Szerintem menjenek vissza a dokihoz megbeszélni a dolgokat.
Szerintem teljesen jó ötlet! Nálunk is így történt, csak a mama mellett megmaradt mind a két kölyke! :)