801. A Stanley papagáj zölden kezdi életét
E dallamos hangú, lendületes röptű stanley papagáj (Platycercus icterotis) Ausztráliából származik, ahol kedvenc fészkelőhelye az eukaliptuszfák odúja.
E dallamos hangú, lendületes röptű stanley papagáj (Platycercus icterotis) Ausztráliából származik, ahol kedvenc fészkelőhelye az eukaliptuszfák odúja.
Fogjuk be az orrát, és amikor kitátja a száját.... nem, ez így nem lesz jó. De akkor mit csináljunk?
A következő állatos videó tanúlsága: jobb, ha békén hagyjuk a lámát.
Nem olyan bárgyú, mint ahogy kinéz: sok nőt tart, sziklát mászik és köp mindenre, amit nem szeret.
Őshazája Vietnam - innen ered neve is, vietnami csüngőhasú malac - ahonnan 1984-ben került Amerikába. Hamar a családok kedvence lett magas intelligenciája és taníthatósága miatt. De hogyan gondozd?
Az alábbi cikkben hasznos tanácsokat találsz: http://www.haziallat.hu/allati-trendi/homeopatia-kedvenceinknek/homeopatia-kanikula-hazikedvencek/4768/
A gyógytápok összeállítása olyan,hogy akár életük végéig is ehetik az adott betegség gyógyítása vagy megelőzése miatt. Az s/o jelzés a táp nevében azt jelzi hogy struvit és oxalát kövek ellen hatásos,de a vizeletben más vegyületek is okozhatnak köveket. Azt javaslom hogy amennyiben bármelyik cicában felmerül a húgykövesség gyanúja akkor egy kis vizeletet kell gyűjteni,annak üledékéből megállapítható - akár mikroszkóp alatt a kristályok alakjából - hogy milyen vegyület alkotja a köveket.Ennek a tudásnak a birtokában kell esetleg áttérni más gyógytáp etetésére.hiszen a különböző kristályok kialakulását különböző összetevők gátolják a tápban.
Kedves Gazdi! Mikor lehet utcára vinni a kiskutyát? >> Ne feledjük, hogy még mindig egy kölyökkutyáról beszélünk, úgyhogy egyelőre még fogjuk a sétákat rövidre és ügyeljünk arra, hogy ne legyen túl fárasztó a kölyöknek!
Kedves Olvasónk! Sajnos elég kevés az információ, be van oltva a cicus? Férgetlenítve? Bolhairtás? Nem lehet tudni, hogy csak fél a kinti világtól vagy a pórázon való sétáltatástól. Érdemes lenne megmutatni állatorovosnak.
Tartása egyszerű, nem igényel speciálisan beállított vizet. Vegyes akváriumba is ajánlható, de ne tegyük olyan medencébe, ahol pl. szumátrai díszmárna, nagytestű sügér, vagy más csipkelődő hal van. A harcoshal nevet onnan kapta, hogy erősen védelmezi területét, ha oda hím vetélytárs érkezik, akkor azt minden eszközzel (elijesztés, harapások) elzavarja. Ezért csak a következőket tarthatjuk Bettánk mellet: Neonhalak, zebradánió.