96. Keleti tűzhasú unka - szeresd a csodavarangyot
Az emberek többségében kisebb fajta undor támad, ha meghallja, hogy békákról van szó. Azonban ha valaki ránéz ezekre a szeretetreméltó kis varangyokra, rögtön megenyhül
Az emberek többségében kisebb fajta undor támad, ha meghallja, hogy békákról van szó. Azonban ha valaki ránéz ezekre a szeretetreméltó kis varangyokra, rögtön megenyhül
Bőrük olyan mérgező, hogy az indiánok először beléjük mártották a nyílvesszőt, és csak később egymásba. Nem jött be a mimikri?
Nem mindenkinek ideális jószág a madárpók, hiszen nem lehet dögönyözni, simogatni, nem dorombol és nem hozza vissza a labdát sem. Nyugodtan gubbaszt a fészkében, és unalmában néha hálót sző.
Földünkön mintegy 300-400 millió macska él. Ezek nagy többsége "közönséges" házimacska, s csak elenyésző részük fajtatiszta, törzskönyvezett jószág.
Körülbelül 500 esztendeje ismerik a hosszú szőrű macskákat, eredetük azonban homályba vész.
Kedves Gazdi! A golden retriver várható élettartama átlagosan 10-14 év.
Etetés után azért ajánlatos nedves vattával áttörölgetni a kiskutya hátsóját és a péniszét, hogy biztosan kiváltódjon az inger az ürítésre. Ha nem a tej folyik vissza az orrán, akkor nincs baj. Két hetes korát ha megéli. akkor már egész jók az esélyei. Drukkolok neki! :) Sok sikert a felneveléshez! Három hetesen már lehet pépes eleséggel kínálni a cumiztatás mellett.
Kedves Gazdi! A leírtak alapján nehéz bármilyen diagnózist is felállítani, kérjük, hogy vigye a cicát állatrvoshoz!
A cicája verekedhetett egy másik macskával, és egy karmolás vagy harapás gennyesedhetett el. Várható a kialakuló tályog feltörése. Állatorvosnak kellene megmutatni!
Kedves Gazdi! Próbálkozhat a TROVET struwit vagy oxalat oldó tápjaival, mert jók és olcsóbbak, de ennél költségkímélőbb megoldás nem nagyon van. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc