1411. Hogyan ápoljuk télen a kutyánk lábát, bőrét?
Jön még kutyára dér – fenyegettük meg négylábú barátunkat nyáron. Jött is, és most bánjuk mindketten: nekünk kell gondoskodnunk arról, hogy a fagyos időjárás minél kevésbé viselje meg ebünket.
Jön még kutyára dér – fenyegettük meg négylábú barátunkat nyáron. Jött is, és most bánjuk mindketten: nekünk kell gondoskodnunk arról, hogy a fagyos időjárás minél kevésbé viselje meg ebünket.
A keleti macska különlegesen elegáns, közepes testméretű, kecses, finom csontozatú macskafajta. Minden hosszú rajta: az orra, a feje, a farka, a lábai.
A szabadon élő, féktelen vadló akkor vadul meg igazán, ha egy másik méntől kell megvédenie háremét.
Hogyan viselkednek a lovak az első hóban? Mint a gyerekek, nézd csak!
A négy hónapos póni első találkozása a labdával
Üdvözlöm! Szerintem azért tesz úgy, mert úszni akar! A terrárium méretei: a teknős páncéljának a 3-4 szerese és a páncél kétszerese, ez az alapterület, a víz magasság pedig a páncél magassága legyen. Tehát egy 10 cm páncélhosszúságú teknősnek ideális egy 30-40 cm alapterületű és 10 cm víz magasságú terrárium, de ha nagyobb az nem baj! Minél nagyobb, annál jobb. A vizet sajnos gyorsan összepiszkolják, érdemes annyi táplálékot adni, amit azonnal el is fogyaszt, illetve tanácsos egy vízszűrő berendezés eszközölése.
Túl fejlettek, az anyjuk Ca és vitamin kiegésztéséről kell gondoskodni!
T. Gazdi! A probléma neve "hátraharapás", amit az állkapocscsont nem megfelelő fejlődése okoz, ezért e felső fogsor túlnyúlik az alsón. Ileyen idős korban ez már nem kezelhető. A cél a fogak védelme. Ez ügyben a Sano-vet-dent rendelőt ajánlom, vagy az Állatorvostudományi egyetemen dr. Dunai Miklós Pált. Üdvözlettel: Dr. Stark Róbert
Kedves érdeklődő! A vandalizmus egy rossz szokás, okozhatja helyhiány, a nem megfelelő táplálás, stb. Sürgős megoldásra lehet szükség hiszen eltanulhatják egymástól a libák. Létezik megoldás, keresse állatorvosát üdvözlettel: SUGI-VET Állatorvosi Rendelő Dr. Kovács Péter állatorvos, gyógyszerészeti szaktanácsadó 6320 Solt, Kossuth L. út 38. Nyitvatartás: hétköznap 16-19, Szombat 10-12 Rendelésen kívül időpontegyeztetés: 0630 9629 858
Megfelelő diagnózis felállítása után az állatorvos szájon át adható gyógyszerek, illetve helyileg alkalmazható ecsetelő, lemosó, samponos készítmények közül választja ki a macska életkorának, állapotának megfelelő kombinációt.