1466. Segítsünk a Lelenc Kutyamentő Egyesületnek!
A Tordaszoo Állatmentő Farm Kiemelten Közhasznú Alapítvány és a Lelenc Kutyamentő Egyesület hosszú évek óta vállt vállnak vetve menti az Illatos útra bekerült és altatásveszélyben levő kutyákat.
A Tordaszoo Állatmentő Farm Kiemelten Közhasznú Alapítvány és a Lelenc Kutyamentő Egyesület hosszú évek óta vállt vállnak vetve menti az Illatos útra bekerült és altatásveszélyben levő kutyákat.
A magyar birkák voltak az e heti hírek középpontjában, amikor kiderült, hogy helyi juhászkutyákat tanítottak meg beszélni.
Ha Valentin nap, akkor Kisállat és Növénybörze a Petőfi Csarnokban! Már a tizenhetedik alkalommal! Ismét érkeznek a kutyák, macskák és a többi népszerű kisállat: nyulak, tengerimalacok, pókok, rágcsálók, madarak, siklók és ki tudja még mi minden!
Állatiak vagyunk! Lépj be egy állat jó közösségbe! Bemutathatod magad és kedvenc állatodat, megoszthatod a többiekkel a fényképeid, és videóid, de ami a legjobb, mindent egy helyen megvehetsz házi kedvencednek! A februárban regisztrált vásárlók között egy navigációs rendszert sorsolunk ki!
A kutya olyan barátja az embernek, amely soha nem túl elfoglalt ahhoz, hogy meghallgasson vagy hogy egy baráti "jobbot” nyújtson. Ha emlékezetessé szeretnéd tenni számára is az idei Valentin-napot, akkor próbáld ki az alábbiakat!
Azert csinálja, mert látja, hogy kölyök és úgy is kezeli. Ezzel egyáltalán nincs semmi gond, szépen segíti majd a szocializációt, ami sajnos kelleni is fog, mivel nagy esellyel szaporítótól lett vásárolva a kölyök (tenyésztő nem adja oda 7 hetesen, mivel törvény alapján, 8 hetesen lehetne elválasztani az anyától). Nem kell aggódni a viselkedése miatt, ez inkáb jó dolog:) Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája A kölyökkutyák kiképzését nem lehet elég korán kezdeni Kutyakölyök kerül a régi mellé - az első találkozás A kölyökkutyák szocializálása
A kutyáját minél hamarabb meg kellene vizsgáltatni egy állatorvosi rendelőben! Ott majd eldöntik, hogy mi a teendő vele.
A táplálékot a gyomor-bélcsatorna megemészti akkor is, ha nincs megrágva csak nehezebben és rosszabb hatásfokkal. Gondolom eddig sem okozott gondot.Lehetőleg apró szemű tápot kell ilyenkor etetni. Mit egyen a kutya? Kutyatáplálás helyesen Jutalomfalat: mennyit kaphat a kutya?
Kedves Erika! A bűzmirgy több okból is "beállhat", értem ezalatt, hogy nem ürül rendszeresen a váladék belőle, az felhalmozódik benne, majd begyullad. Lehet az ok, hogy túl lágy a kutya széklete, vagy anatómiailag szűk a nyílása, okozhatja a rendszeres szocális hatások (sétáltatás) hiánya, illetve - ahogy Ön is írja - akár egyébb lelki konfliktus is. Szívesen ajánlanék egy-két homeopátiás szert, ami segíthetne kedvencén, de ehhez elég kevés az az információ, amit leírt. Ezért arra kérem, keressen meg (telefonon: 06209284425), hogy meg tudjuk beszélni a kutyus egyedi helyzetéből adódó feltételezhető kiváltó okokat, és így már - homeopátiásan gondolkodva - ki tudjuk választani a megfelelő szer(eke)t. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, holisztikus állatorvos, homeopata Bűzmirigy - mit kell tudni róla? A végbélmirigy megbetegedései
Ezt a kérdést így a távolból nem lehet megítélni! A legjobb az lenne, ha mindent a helyi kezelő állatorvosával beszélnének meg, ő látta, ő kezelte, neki van feltételezett vagy már biztos diagnózisa (a szövettani vizsgálat eredménye sok mindent meg fog magyarázni). Sajnos ez a folyamat (a csomó) akár rosszindulatú is lehet, de már önmagában azzal is helyi keringési zavart idéz(het) elő, hogy nyomja a környező ereket. A meglévő gyógyszerit mindenképpen kapja egyelőre, és ebben változtatást csak a kezelőorvosával együtt (vele megbeszélve) tegyenek!