1501. Hihetetlen: pit bull elárvult nyuszit ápol, tisztogat!
A pit bull - bármennyire is rossz a híre - bátor és karakán viselkedése mellett éppen olyan érző lelkű kutya, mint a többi kutyafajta. Ha nem hiszed, nézd meg videón!
A pit bull - bármennyire is rossz a híre - bátor és karakán viselkedése mellett éppen olyan érző lelkű kutya, mint a többi kutyafajta. Ha nem hiszed, nézd meg videón!
A pit bull igazi gladiátorkutya. Kifejezetten kutyaviadalokra tenyésztették ki a staffordshire bullterrier és a bulldog keresztezésével. Szerencsére azonban vannak olyan emberek, amelyek nem csak a harci képességet, hanem az érző lelket is látják a kutyában. Videón a bizonyíték!
A yorkshire terrier (yorkie, yorki) érdekes megjelenésű, parányi kutya. Skye és más terrierek keresztezéséből alakították ki. A 19. században a yorkshire-i malmokban nélkülözhetetlen patkányfogó volt.
A beagle évszázadok során munkában edződött angol falkakutya. Viszonylag ellenálló, szilárd szervezetű kutya.
A rottweiler nem az a kimondottan szép kutya, viszont tömör testű, csupa izom és bármelyik kutyafajtával felveszi a versenyt, ha őrző-védő munkáról van szó.
Kedves Gazdi! A tünetek alapján ez egy atópiás allergia. Jó lenne egy allergia vizsgálatot végezni ( az egyik legjobb a 91 allergénes Spot Platinum teszt), majd ennek alapján kialaktani a diétát és az ártalmatlan hiposzenzitizáló kezelést alkalmazni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi, látatlnaban nem lehet segíteni, lehetséges hogy macskanáthás, gyors segítségre van szüksége. Próbálják meg elvinni állatorvoshoz. üdvözlettel
A macska a dorombolással fájdalmat is csillapít... nem csak akkor csinálja, ha jól érzi magát. Azonnali orvosi segítségre van szüksége, nem internetes tanácsadásra...
Kedves Sarolt! A halak megbetegedésére nem fog fény derülni mostmár. Ezeket el kellett volna boncoltatni szakemberrel, ha fontos tudni, mi a betegségük. Sajnos a halak kevés tünetet mutatnak.. ez alapján amit leírt sok betegség jöhet szóba. A teknősöknek valószínűleg nem lesz semmi bajuk a halak kórokozóitól... én megnyugodnék teknős fronton! Üdvözlettel -Éva
Kedves Ádám! mihamarabb állatorvoshoz kellene vinni a macskát. Konkrét fizikális vizsgálatra lesz szükség, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok