1671. Mitől fárad el a cica?
Lehet, hogy macskánk nem szeret tornázni. De melyik cica nem szeret játszani? Ha már nem tudunk mit kiötleni, hogy egy kis mozgásra bírjuk lustácska macskánk, próbáljuk ki ezeket a fárasztó játékokat!
Lehet, hogy macskánk nem szeret tornázni. De melyik cica nem szeret játszani? Ha már nem tudunk mit kiötleni, hogy egy kis mozgásra bírjuk lustácska macskánk, próbáljuk ki ezeket a fárasztó játékokat!
Gyakran előfordul, hogy a papagáj, kakadu, pinty vagy más díszmadarak gazdái figyelmen kívül hagyják madaruk jólétét és tartásának alapvető kritériumait, és már a kalitka méreténél elhibázzák a tartást. Mekkora kalitka kell egy madárnak?
Minél kisebb egy madár, annál nagyobb szabad térre és mozgásra van szüksége. Különösen igaz ez a papagájokra! Ha kalitkában él is, egy szerető gazdi minden nap kiengedi kis időre szabadon repkedni tollas barátját. De nem mindegy, milyen körülmények közé!
A kistestű csicsörke az erdei pintyek családjából származó népszerű díszmadár őse. Származási helye, mint az nevéből is kiderül, a Kanári-szigetek. Az énekesmadarak ükapja a bányászok mellett riasztóként is jó szolgálatot tett.
Egy tágas kalitka életerős, mindig vidám kis lakói bármely évszakban elhozhatják a tavaszt otthonunkba. Mennyei érzés reggelente egy kismadár vidám trillázására ébredni. És szomorú, ha nem így történik...
Üdvözlöm! VAlószínüle készül a telelésre. a nincs mód telelteni, akkor melegen kell tartani vizét télen is. Ami viszont fontos, hogy a víz és a leveő között ne legyen nagy a különbség, mert akkor tüdőgyulladst kaphat! Hogyan teleltessük hüllőinket?
A képen egy csecsbimbó látható ami feltehetően az ultrahang vizsgálat előtti szőrnyírás közben megsérült. Ez egy egyszerű hámsérülés ami hámosító kenőcsökkel (Bepanthen, Neogranormon stb) gyógyítható.
Ivermectin spot on: Élelmezés-egészségügyi várakozási idő: Élelmiszertermelő állat a készítménnyel nem kezelhető. Vannak ivóvízbe keverhető gyógynövénytartalmú készítmények speciálisan erre a célra, meg lehetne próbálni azzal itatni. Nagyon fontos még az ól kezelése is, főleg a kis repedésekbe húzódnak vissza az élősködők. Meszeléssel, rovarirtó permetezéssel lehet védekezni, többször kell ismételni Még több tyúktetű kérdés-válasz itt>>
Üdvözlöm! Ne aggódjon! A leírtak alapján valószínüleg csak stressz lesz. Idővel meg fog nyugodni, megszokja az embereket és akkor ki is fog jönni. A víz 25-27 °C-on a legjobb neki! Viziteknősök eltitkolt betegségei Teknősök rejtett bajai: mikor rohanjunk orvoshoz?
Kedves Hajnalka! Szerintem elég jól látod a helyzetet. Valószínüleg a viselkedésük egyik oka az, hogy te nem vagy ott. Nem biztos, hogy te voltál a "falkavezér", de mindenképp veled voltak leginkább kapcsolatban. Most, hogy nem vagy valószínűleg sokminden megváltozott és így jelzik, h vmi nem oké. A szétrágás leginkább pótcselekvés lehet, nem tudom mennyit van a kutya lemozgatva, de ez mindenképp hasznos lenne, ha lefáradna fizikailag és agyilag is. A másik kutya lehet nehezebben viseli a változást, nem tudom anyukád új barátjával milyen a viszonyuk, de ezt is jó lenne tudni Illetve, ha eddig nem félt, akkor biztosan volt vmi negatív inger. ami ezt kiváltotta. Célszerű volna erről még egyeztetnünk külön, mivel sokkal több információra volna szükség a pontos válaszhoz. A vitaminokat én egyelőre kihagynám. Sugár Péter Városi Kutyák Iskolája (www.varosikutyaiskola.hu itt megtalálod az elérhetőségeimet)