1671. Mitől fárad el a cica?
Lehet, hogy macskánk nem szeret tornázni. De melyik cica nem szeret játszani? Ha már nem tudunk mit kiötleni, hogy egy kis mozgásra bírjuk lustácska macskánk, próbáljuk ki ezeket a fárasztó játékokat!
Lehet, hogy macskánk nem szeret tornázni. De melyik cica nem szeret játszani? Ha már nem tudunk mit kiötleni, hogy egy kis mozgásra bírjuk lustácska macskánk, próbáljuk ki ezeket a fárasztó játékokat!
Gyakran előfordul, hogy a papagáj, kakadu, pinty vagy más díszmadarak gazdái figyelmen kívül hagyják madaruk jólétét és tartásának alapvető kritériumait, és már a kalitka méreténél elhibázzák a tartást. Mekkora kalitka kell egy madárnak?
Minél kisebb egy madár, annál nagyobb szabad térre és mozgásra van szüksége. Különösen igaz ez a papagájokra! Ha kalitkában él is, egy szerető gazdi minden nap kiengedi kis időre szabadon repkedni tollas barátját. De nem mindegy, milyen körülmények közé!
A kistestű csicsörke az erdei pintyek családjából származó népszerű díszmadár őse. Származási helye, mint az nevéből is kiderül, a Kanári-szigetek. Az énekesmadarak ükapja a bányászok mellett riasztóként is jó szolgálatot tett.
Egy tágas kalitka életerős, mindig vidám kis lakói bármely évszakban elhozhatják a tavaszt otthonunkba. Mennyei érzés reggelente egy kismadár vidám trillázására ébredni. És szomorú, ha nem így történik...
A jelölés általában megszüntethető ezzel a beavatkozással, azonban ezt tartási körülmények is befolyásolhatják, így néhány állatnál ez megmarad. Üdvözlettel, dr. Puskás Gábor.
Elképzelhető cukorbetegség, veseprobléma, húgyuti vagy ivarszervi megbetegedés. Egy alapos orvosi vizsgálat, vérképelemzés adhat a kérdésére választ.
A galamb méretétől is függ, illetve egyáltalán elfogadja-e, hogy a génjeibe kódolt 2 tojásnál több kerül alá. Vagyis 8-10 tojás is elférhet alatta, de esélyes, hogy szétrúgja a fészket és ha visza is ül, csak két tojást ül meg. Konkrét tapasztalataim erről nincsenek, mivel ilyesmivel nem kísérleteztem. Jó pár éve valamelyik internetes fórumon olvastam, hogy valakinek sikerült galambbal fürjet keltetni. A japántyúk alá 15-20 tojást gond nélkül be lehet tenni. Általában jellemző a törpetyúkokra, hogy jó kotlók, a fürjtojástól a pávatojásig bármit kikeltenek.
Tisztelt Andorkó Úr! Valóban foglalkozunk allergia diagnosztikával, ami abból áll, hogy a vérből megmérjük a legfontosabb 92 allergén aktivitását. Ebben benne foglaltatnak a pollenek, gombaspórák, poratkák, táplálék komponensek stb. Ennek eredménye alapján a pozitív táplálékkomponenseket kiiktatjuk a táplálékból, a belégzési allergének ellen termelhető aza bizonyos immuszérum. Az árakért kérem hívjon fel telefonon! Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu 06209343119
Kérem, vigye el a kutyust egy állatorvoshoz, a leírtak alapján nem lehet diagnózist felállítani. Egy Röntgen vizsgálat sem ártana.