1871. A kutyatámadások ellen - A gyermekek védelmében
A Magyarországon egyedülállóan hatékony kutya-gyerek tréninget a Kutya-Barátok Sport Egyesülete szervezi.
A Magyarországon egyedülállóan hatékony kutya-gyerek tréninget a Kutya-Barátok Sport Egyesülete szervezi.
Továbbra is a labrador retriever a legnépszerűbb kutyafajta az Egyesült Államokban.
Mit tegyen az a gazda, akinek a kutyája alatt beszakad a jég? - erre a kérdésre kereste a választ bemutatóján a Magyar Vöröskereszt központi mentőszervezete kedden a Duna Kopaszi-gátnál lévő partszakaszán.
A kutyák képesek felismerni és csoportosítani fajtársaik fotóit, függetlenül attól, hogy azok melyik fajtához tartoznak - fedezték fel francia kutatók.
A kullancsok most a legaktívabbak: a városokban is jelen vannak, és akár házi kedvenceink egészségét, életét is veszélyeztethetik.
Kedves Gazdi! Egy nagyon egyszerű megoldása van ennek a problémának. Még csak homeopátiás szer sem kell hozzá. A szibériai cédrusfenyő magjának olaja - megfelelően adagolva - néhány hét alatt (!) normál szintre visszaállítja a megemelkedett koleszterin szintet, úgy hogy egyáltalán nem kell semmilyen gyógyszert szednie. Ez ugyanúgy működik embernél is és állatnál is. A következő linkre kattintva (vagy bemásolva az internet címsorába) részletesebben olvashat az olaj hatásairól: Ha részletesebb tájékoztatást és személyre szabott adagolást szeretne kedvencének, kérem, hívjon telefonon: (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Állatorvosi vizsgálattal eldönthető lenne, hogy csak "csipázás", kötőhártyagyulladás vagy esetleg szemhéjrendellenesség okozza a panaszokat.
A kutya farkát meg kellene röntgenezni, az adhatna választ a kérdésre.
Szia Nixike! Olvasgass bele ezekbe a cikkekbe: Mikor kellene elkezdeni a szobatisztaságra való nevelést? Milyen gyakran vigyem ki a kutyát szobatisztaságra nevelés közben? Szobatisztaságra a kiskutyát is nevelni kell Sok sikert!
A kérdés első felét illetően nem sokat tudok mondani. Ha ennyiféle vizsgálat történt, ennyi szakember látta a kutyát, és még mindig nincs eredmény, akkor én így látatlanban mit tehetnék ehhez hozzá? Félek, semmit. Azt tudnám ajánlani, hogy keressenek esetleg egy újabb orvost, aki talán más szemlélettel több ereményre jut. Ami a szőrhiányos foltot illeti, azzal kapcsolatban pedig az a baj, hogy ilyen elváltozások csak alapos személyes vizsgálattal ítélhetők meg, erről így leírás alapján semmit nem lehet kiokoskodni.