2011. A kutyakiképzés 12 alapszabálya - 1. rész
A kutyakiképzés nem egy könnyű feladat. Nem tudod hol kezdj neki? Mi majd segítünk!
A kutyakiképzés nem egy könnyű feladat. Nem tudod hol kezdj neki? Mi majd segítünk!
Ennek a színes észak-amerikai madárnak három fajtája ismert. Mindegyiket szép tollazatáért és különös énekéért csodálják.
A foltos barázdásgőte egyike azon gőtéknek, amelyek hangokat adnak ki. A nevüket (angol elnevezése ’mudpuppy’ vagyis "sárkutyus") arról kapták, hogy a nyüszítő hang, amit kiadnak, egy kutya ugatására hasonlít.
A jó modor mind az embereknél, mind az állatoknál elengedhetetlenül fontos.
Fantasztikus lehetőség a kapcsolatotok építésére, ha megosztod az ebédedet a madaraddal, de tudtad, hogy ez a madarad egészségét is szolgálhatja?
Üdvözlöm! Helyileg merre laknak? Mindenképp kéne neki s.o.s doki. Sajnos egy sima kutya macskás állatorvos nem fog tudni vele mit kezdeni,mindenképp hörcsöghöz értő orvos kell. Van egy fbos csoport Hörcsög imádók :) néven. Jelentkezzen oda és ott eltudjuk küldeni a listát vagy hörcsögmentés email címére ha írna. horcsogmentes@gmail.com Sajnos nemtudok innen tanácsot adni, mert bármi lehet vele. Mindenképp figyeljék a súlyát. Ezt hetente amúgy is mérni kell, mert itt derül ki elsőnek ha gond van. Széklete van? Pisil rendesen? Milyen ragasztóba esett?
Ügyvéd által megírt levél jó megoldás lehet, de előtte keressék meg ajánlott levélben is akár, hátha komolyan veszi.
Üdvözlöm! Mindenképp kellene egy megfelelő állatorvos neki, aki hörcsög szakos. Horcsoginfo.hu weboldalon fent vannak a horcsogszakos orvosok. Kamillával semmiképp se kezeld kérlek, mert szárítja a szemet. Langyos melegvíz elég neki. Fresibe lehet kapni a real nature tápot. Azt pépesítve lehet neki adni addig. Mindenképp megkéne nézetni a fogait, nincs e túlnőve és fontos vágni tilos csak bódításban csiszolni. A lényeg mindenképp egy hozzáértő orvoshoz kellene elvinni aki megvizsgálja és gyógyszert ír fel neki
Alapos vizsgálat nélkül nem lehet diagnózist felállítani. A belső sérülésekre utaló tünetek nem feltétlenül jelentkeznek a székleten, ami csupán azt jelzi, hogy az emésztése feltehetőleg rendben van. Állatorvos felkeresése mindenképp javallott.
Egy kis vérömleny az esztétikai hibán kívül semmit nem fog okozni, legyen nyugodt.