2546. Háziállat Allstars: A legjobb burrito-dal
A nagysikerű nyamm-nyamm dal folytatásaként itt a legjobb burritóról szóló remekmű, amely legalább olyan jól sikerült, mint az előbbi.
A nagysikerű nyamm-nyamm dal folytatásaként itt a legjobb burritóról szóló remekmű, amely legalább olyan jól sikerült, mint az előbbi.
Az egyetlen parancs, melyet minden ebnek ismernie kell és melynek engedelmeskednie kell, az az ÜL;. Azonban fontos tudni, hogy ezt miként kell helyesen megtanítani a kutyának - fontos ismerni a hatásos és kevésbé hatásos módszereket.
Sok kutya gyakori viselkedési problémáit az unalom okozza. Íme néhány tipp, hogy a kutyád ne unatkozzon és véget vethess a problémás viselkedésnek.
A fertőző bélgyulladás egy rendkívül ragályos betegség, a parvovírus okozza, elsősorban a kiscicákat támadja meg. Fontos a rendszeres oltás, higiéniai elővigyázatosság és a fertőzött macskák elkülönítése.
Az állatvilágban nem csupán különleges megjelenésű, hanem speciális látással megáldott állatokat is találhatunk. Tudod, hogy a béka szemei miért düllednek ki, és hogyan tudja becsukni? És azt, hogy a víziló hogyan lát a víz alatt? Íme néhány érdekesség az állati szemek világából!
Kedves Gazdi! A tünetek alapján ez egy atópiás allergia. Jó lenne egy allergia vizsgálatot végezni ( az egyik legjobb a 91 allergénes Spot Platinum teszt), majd ennek alapján kialaktani a diétát és az ártalmatlan hiposzenzitizáló kezelést alkalmazni. Üdvözlettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Kedves Gazdi, látatlnaban nem lehet segíteni, lehetséges hogy macskanáthás, gyors segítségre van szüksége. Próbálják meg elvinni állatorvoshoz. üdvözlettel
A macska a dorombolással fájdalmat is csillapít... nem csak akkor csinálja, ha jól érzi magát. Azonnali orvosi segítségre van szüksége, nem internetes tanácsadásra...
Kedves Sarolt! A halak megbetegedésére nem fog fény derülni mostmár. Ezeket el kellett volna boncoltatni szakemberrel, ha fontos tudni, mi a betegségük. Sajnos a halak kevés tünetet mutatnak.. ez alapján amit leírt sok betegség jöhet szóba. A teknősöknek valószínűleg nem lesz semmi bajuk a halak kórokozóitól... én megnyugodnék teknős fronton! Üdvözlettel -Éva
Kedves Ádám! mihamarabb állatorvoshoz kellene vinni a macskát. Konkrét fizikális vizsgálatra lesz szükség, ezért arra tudom bíztatni, keressen fel egy olyan állatorvos kollégát, aki ortopédiai kérdésekben esetleg nagyobb jártassággal rendelkezik. Az alábbi linken biztos talál lakhelyéhez közel praktizáló ilyen állatorvost: http://www.kisallatortopedia.hu/allatorvostagok