2641. A láma
A láma évszázadokon át fontos szerepet játszott a dél-amerikai emberek életében. Egyike azon kevés szelidített állatoknak, amelyek terhet szállítanak.
A láma évszázadokon át fontos szerepet játszott a dél-amerikai emberek életében. Egyike azon kevés szelidített állatoknak, amelyek terhet szállítanak.
A túzok (Otis tarda) a túzokfélék (Otidae) családjába tartozik. Ő a világ legnehezebb repülő madara. Alakját egy nagy libáéhoz lehetne hasonlítani, de a túzok jóval nagyobb és jelentősen hosszabb lábakkal, valamint egyenesebb nyakkal rendelkezik.
A madarak, az emberekhez hasonlóan, hajlamosak a rákos megbetegedésekre. Fedezd fel időben, mert a korai felismerés és az időben elkezdett kezelés a kulcsa mindennek.
Szeretnéd a madarakat etetni? Állíts fel madáretetőket nekik. Íme egy lista az általános madáreledelekről és, hogy mely fajok melyik eledelt kínáló etetőt fogják választani.
A lovak nem beszélnek. Tapintás, szaglás, testbeszéd és vicces hangok útján kommunikálnak az emberekkel és más lovakkal.
Szia! A tüneteket pontosítani kellene a pontos kezelés kiválasztásához .( Milyen fajta halak és hány van együtt tartva , hány fokos a víz , mikor vásároltál utoljára halat ,) A halaid kondícióját addig is sera fishtamin vitaminnal és fagyasztott táplálékkal tudod javítani.
Kedves Kérdező! A fülrühösség jól kezelhető, helyileg kezelni kell ez a gazdi feladata, gondolom legyengült állapotban van a cica ezért roborálásra ill. féregtelenítésre is szükség van. Dr Puskás Gábor
Helló, olvassa el a következő cikkeket: Mit kell tudni a kutya tüzeléséről? Ellik a kutyám - most mit csináljak? Ha további kérdéseid vannak, kérdezz bátran a Dr.Háziállattól. Köszönjük, a haziallat.hu csapata.
Kedves Gizella! A homeopata állatorvosok listáját és elérhetőségét megtalálja a www.homeopata.hu weboldalon. Miután a cica jelenléte a homeopátiás kezeléshez is feltétlenül szükséges, javaslom, hogy keressen a honlapon egy közeli homeopata állatorvost. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi homeopata állatorvos SanaVet állatorvosi rendelő Budapest, VII. Garay u. 21.