2936. A barnamedve (Ursus arctos)
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
Valószínűleg egy állat sem ragadta meg annyira az emberek szívét, mint a duci, ügyetlen, de szeretetreméltó külsejű lény, amelyet óriás pandának nevezünk.
A fehér tigrisek nem albínó tigrisek és nem is egy különálló veszélyeztetett faj, mégis sokan úgy vélik, hogy kegyetlen dolog őket tenyészteni, mert az eredmény gyakran katasztrofális.
Ha éppen egy használt lószállító utánfutót szeretnél választani, mindenekelőtt gondold magad a ló helyébe és vedd fontolóra a dolgokat! Így a legvalószínűbb, hogy rátalálsz a legjobb megoldásra.
A macskád nem hajlandó használni az almot? A következőkben megtudhatod a 10 leggyakoribb okát annak, amiért ezt teszi, és azt is, hogyan küszöbölheted ki ezt a problémát.
Inkább viselkedés zavarnak tűnik. Van ilyen problémákkal foglalkozó állatorvos. Esetleg kutyákra szakosodott etológus szakember segítségét is kérheti. Kölyökkutyák viselkedési problémái Hogyan változtassunk a kutya nem kívánt viselkedési formáin? - 1. rész
Ha idáig nem szállt le, akkor egyre kevesebb az esély, hogy a helyére kerül... Ha rejtettherés lesz, akkor max. 2 éves koráig javasolt a műtét.
nutrafort-3 kiegészítőt kell adagolni a takarmányhoz
A természetes élőhelyén éri a napfény, tehát mint a nappal is aktív életmódú fajok többsége igényli az UV sugarakat. Más kérdés hogy a faj könnyű tarthatósága miatt enélkül is jól elvan. A valódi terrarisztika azonban az állatok igényeinek megteremtéséről szól, tehát ha van rá lehetőséged akkor ebbe az irányba kellene gondolkodni. Kígyók a terráriumban: a gabonasikló A gabonasikló, mint házikedvenc - 1. rész
Nem. 3 hónaposan, majd fél éven belül ismételni szükséges (jogszabály szerint).