3031. Tre-T, az ukrán terrier világot hódít - video
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A vakmerő ukrán harcikutya, Tre-T mindenen átugrik, előtte nincs akadály, nincs az a macska, amelyik elmenekülne előle.
A fehérhasú süni számára a hibernáció, az úgy nevezett téli álom veszélyes. Képes rá, de az életébe kerülhet.
Ezt a könyvet minden akvaristának el kell olvasnia, mert fontos, hogy megismerjük az akvarisztika kalandos és izgalmas történetét, emellett garantáltan értékes információkat kaphassunk mind a magyar nyelven megjelent szakirodalmakból, mind pedig érdekes halfajokról, és a szobaakváriumok történetéről.
Az üzlet azzal segít, hogy összegyűjti az adományaitokat, legyen az bármi, amire a szerencsétlenül járt állatoknak szüksége lehet, pléd, textilia, eledel, gyógyszerek, samponok, pórázok, fekhelyek, stb. továbbá, ha a Vadon díszállat-kereskedésben vásárolsz és adománynak szánod, akkor a termék árából 15-20% kedvezményt adunk.
Máté Bence, a 25 éves Pusztaszeri természetfotós, a naturArt tagja, nyerte meg a természetfotózás Oscar-díját a londoni Veolia Environnement Wildlife Photographer of the Year 2010 pályázaton.
Kedves Gazdi! Ajánlom figyelmébe a www.4tappancs.hu honlapon keresztül elérhető "Félős és agresszív kutyák" ismeretterjesztő e-oktatást. - Sokkal korábban kellett volna szakemberhez fordulni ! - A leírtak alapján a félelmi tünetek és reakciók eléggé összetettek, egy helyszíni megfigyelés, adatfelvétel és a tartási körülmények ellenőrzését követően lehet érdemben tanácsokat adni, tréning lehetőségeket megbeszélni. (Kb. 4-6 tréningóra szükséges és kb. 6 hónap után jelentkeznek az első érdemleges változások.) - Bach-virágterápiával lehet enyhíteni a tüneteket, de ezzel valóban nem lehet teljeskörű változást elérni. (http://bolthely.hu/4tappancs/lista/47b7299ecd481_BACH-VIRAGSZER ) Ha érdekli a tréning, keressen:http://www.haziallat.hu/szaknevsor/kutyaiskolak/4tappancs-kutyatrener-stefan-siman/220/ Üdvözlettel:Stefan Siman
Kedves Gazdi! Azonnal vigye állatorvoshoz, életmentő lehet!
A tenyésztésre szánt állatokat rendszeresen ellenőriztetni kell állatorvossal. Laborvizsgálat, szerológiai tesztek,hormonális vizsgálatok és ultrahangos vizsgálatok szükség szerint. Önmagában az üresen hagyott nőstény nem hajlamosabb a felsorolt betegségekre, mint a rendszeresen elletett. A nagyobb gond, hogy az ivarzó, de nem fedeztetett nősténymacska viselkedése erősen megviseli a tulajdonosokat, ezért az ivartalanítást megspórolva hormonkészítményekkel kezelik állataikat. Ez viszont ugrásszerűen megnöveli a gennyes méhgyulladás kialakulásának veszélyét. Az ön lakóhelyéhez közel , Székesfehérváron van jól felszerelt állatkórház, amely minden igényt kielégít, de kisebb állatorvosi rendelőket talál Gárdonyban, Velencén is. Tájékozódjon az interneten, mert személyesen senkit nem ajánlhatok, nem ismerem őket.
Üdvözlöm, valószínűleg az esélyein nagyot dobna, ha látná egy hüllőkre specializálódott állatorvos, diagnosztizálná és kezelni kezdené...... diagnózis nélkül nehéz kórjóslatot mondani... http://www.haziallat.hu/szaknevsor/allatorvosok/exo-pet-allatgyogyaszati-centrum/323/ Üdv-Éva
Ilyen előzmények után már nincs veszteni való! Próbálják meg a következő "diétát": vegyenek friss csirkenyakat, azt vágják fel kb. ujjnyi széles karikákra, majd a húsklopfolóval verjék szét annyira, hogy az egészből egy felismerhetetlen csontos-húsos pép legyen. Ezt adják enni a cicának. Legalább 4-5 napon át ezt (pontosabban csak ezt) etessék vele! És kérem, kérdéseket ne tegyenek fel ezzel kapcsolatban, mert nem tudom megmagyarázni. De már sok hasonló esetben bevált.