3251. Madárhangok videóval
Ha elég sokat figyeled a különféle madárfajokat, játszi könnyedséggel azonosítani tudod majd a madárhangokat. A madárhangok nyugtatnak, próbáld ki!
Ha elég sokat figyeled a különféle madárfajokat, játszi könnyedséggel azonosítani tudod majd a madárhangokat. A madárhangok nyugtatnak, próbáld ki!
A szarka egy kis – közepes méretű madár. Legközelebbi rokona a varjú, de a szarkának jól megkülönböztethető fehér-fekete tollazata van, amely könnyen észrevehetővé teszi őt.
Melyek azok a természetben előforduló mikroorganizmusok, amelyeket a ponty megeszi? Ha tudod a választ, akkor alkalmazhatod is pontyozáskor. Egy kicsit túlzás azt mondani, hogy a ponty bármit megeszik.
Az ázsiai ponty jelenléte a Mississippi folyóban problémát jelent. A Mérnökök Egyesületének legnagyobb félelme az, hogy észak felé vándorolnak, a Nagy-tavak felé.
A vadkacsák mindenevők. Az emberekhez hasonlóan, a legtöbb vadkacsa mindenevő, ami azt jelenti, hogy szükségük van egy növényekben és állatokban gazdag vegyes étrendre.
Kedves Gazdi, ez teljesen normális macskaőrület, a mi macskáink is szoktak ilyet előadni, nem kell aggódni :) üdvHáziállat.hu
Előfordulhat rendellenesség, ezért ajánlott az ivartalanítás. Reméljük azért normális cicók születnek és el lehet ajándékozni őket.
A területvédő viselkedés inkább a hímekre jellemző, ha nem reagál jól a kézre akkor ne vegyék ki. Biztosítsanak neki sok mászóágat és sűrű növényzetet hogy biztonságban érezze magát és megszokja a környezetét. Ha jól eszik és mozog akkor nem kell aggódni.
Kedves Gazdi! Esetleg a gyógynövény alapú Licorice készítmény hatékony lehet, de én mindenképp javasolnék egy kivizsgálást és akkor nem vaktában próbálkoznánk. www.vetlabor.hu
Kedves Alena8! Ha meg szeretnék tudni, hogy mi a baja a cicusnak, vagy esetleg egészséges-e, mindenképpen állatorvoshoz kellene elvinni. Sok minden okozhat nyálzást: fogprobléma, idegrendszert érintő megbetegedés, stressz, vírusfertőzés stb., az pedig, hogy melyik okozza, azt csak egy rendelőben elvégzett vizsgálat alapján lehet megmondani...