331. 2. VIZSLA MAJÁLIS
A tavaly megrendezett első Vizsla Majális, valamint az eddigi Vizsla Túrák sikere és népszerűsége alapján újabb közös találkozóra hívunk minden vizslát a gazdájával együtt!
A tavaly megrendezett első Vizsla Majális, valamint az eddigi Vizsla Túrák sikere és népszerűsége alapján újabb közös találkozóra hívunk minden vizslát a gazdájával együtt!
A jó ágy biztosítja a pihentető alvást és a szervezet regenerációjához megfelelő alapot. Miért lenne ez másképpen a kutyáknál?
Hogyan hozzuk vissza a labdát, ha az vízbe esett és nekünk nincs kedvünk úszni? Elleshetjük a szemfüles kutyus trükkjeit, ha tovább olvasunk!
Gerendély Ágnes festőművész szereti a természetet, így szívesen választja képei témájául mind a fákat, bokrokat, mind az állatokat, de talán az állatábrázolás áll hozzá a legközelebb. Hobbijáról és munkájáról kérdeztük a művészt.
Kisembernek, kislakásba kiskutya? Kukla Miki eloszlatja a mítoszt: mindenki olyan kutyát választhat, ami illik az (élet)stílusához. Ha nagy kell, legyen nagy! Videó.
Sajnos az elmondása alapján macskájuknak AZONNALI állatorvosi segítségre van szüksége. A bágyadtság és étvágytalanság már eléggé aggasztó és akár súlyos betegségek is szóba jöhetnek. Mindenképp vigyék állatorvoshoz!!!
Kedves Gazdi! A levertség sok mindenre adhat magyarázatot, akár kullancs okozta babézia is lehet (ha mehet kullancs a kutyába), ami végzetes is lehet. Érdemes lenne elvinni a kutyust állatorvoshoz.
Kedves Gazdi! Esetleg elvihetné állatorvoshoz. A köhögés akár szívbetegség jele is lehet, de szerencsés esetben csak kennel köhögés vagy megfázás. A penészes krumpli mérgező. Ezeket viszont csak állatorvos derítheti ki.
Ha ivarzásra utaló viselkedést is mutat a berregésen kívül, ( hátát púposítja, fetreng, farkát tekergeti, stb., akkor előfordulhat, hogy nem sikerült tökéletesen eltávolítani a petefészkeket, de ez nagyon ritkán fordul elő. Nem tudom, hogy egyáltalán nőstény macskáról van-e szó? Ha ilyen hibát elkövet bármelyik állatorvos, garanciában szokás újra operálni az állatot.
Kedves gazdi, Az almot minden nap, gyakorlatilag minden ürités után tisztítani kellene. A heti kettő édes kevés, vannak nagyon jó kis alomtálca kanalak, olyanok mint a villa (kiemeli a pisit, kakit) és ott marad a tiszta alom. Egyik cica sem szereti a koszos almot. Próbálják meg.