3371. Megviseli-e a házikedvenceket az óraátállítás?
Hétvégén a nyári időszámításra átállva egy órával kevesebbet alhatunk majd, amely megviseli az emberei szervezetet. Vajon kedvenceinkre miként hat az átállás?
Hétvégén a nyári időszámításra átállva egy órával kevesebbet alhatunk majd, amely megviseli az emberei szervezetet. Vajon kedvenceinkre miként hat az átállás?
Március 26-án a Föld Órája kezdeményezésben rekordméretű részvételre számítanak. Emberek százmilliói kapcsolják le szombaton este fél kilenckor egy órára a villanyt.
A vörös pandák, vagyis a "kis macskamedvék" a Himalájában levő mérsékelt övi erdőkben élnek, mintegy 1500 méteres tengerszint feletti magasságig.
Budapest, 2011. március 23. – A Magyar Vakok és Gyengénlátók Szövetsége Vakvezetőkutya-kiképző Iskolájának példaértékű támogatása még szélesebb körben folytatódik, hiszen az eddig összegyűjtött adományokhoz egy különleges online aukció keretében most bárki hozzátehet és megnyerheti az RTL Klub és a Class FM által felajánlott fantasztikus relikviákat.
Sok gazdi tapasztalja, hogy tavaszra vadászgörénye ivaréretté vált. A nőstény vadászgörény tüzelni kezd (megduzzadt péra), míg hím görénynél megjelennek a herék.
Sajnos a rövidítés jelen esetben értelmezhetetlenné tette a kérdést. A kálcium-oxalátról tudom, hogy az mi, de a "dihidr." -t nem értem. Így válaszolni sem lehet a kérdésre, Javaslom ismételje meg a kérdést úgyí, hogy leírja, milyen tünetei, panaszai vannak (voltak) a kutyájának, mit kellene megelőzni a jövőben?
Nem hiszem hogy magától (kutyanyál, ön) meggyógyulna. Külföldön is vannak állatorvosok, vigye el oda. Üdv
Kedves Erika! Idős kutyákat évente többször is érdemes megmutatni állatorvosnak, Ön azt írja, hogy kutyusa 2 éve volt utoljóra vizsgálaton. Így még mielőtt én bármit is írhatnénk látatlanban, mindenképpen azt javaslom, hogy mutassa meg kutyáját kezelő állatorvosának. Egyébként ha a kutyus, eszik, iszik, jól van és játékos, akkor egyáltalán nem indokolt az eutanázia. Ők nem olanok mint az emberek, megszokják a hiányosságaikat és nem zavarja ez mindennapjukat.
Az 1 hónapos kiskutya, még nagyon kicsi, akárcsak egy csecsemő, a testi szükségleteire koncentrál: eszik, iszik, alszik, űrit és társaival játszik. 8 hetes korában szokás elválasztani anyjától és akkor lehet elkezdeni játszani is vele.
Sok macskatartó értetlenül áll a "rejtély" előtt: hogyan lehetséges, hogy a gyomrára rendkívül kényes, válogatós, még a legdrágább macskatápok között is turkáló cicus arra vetemedik, hogy füvet, vagy más növényt legeljen a kertben vagy a teraszon? választ a cikkben talál >>