356. Webkutya.hu, a kutyatáp-futár
Megismerkedtünk az egyik legnagyobb online kutyaeledel-áruház működésével. Sok tápbolt van a piacon, de a Webkutya más, hiszen csak prémiumban utazik.
Megismerkedtünk az egyik legnagyobb online kutyaeledel-áruház működésével. Sok tápbolt van a piacon, de a Webkutya más, hiszen csak prémiumban utazik.
Állatorvosaink szakértő leírást találtak arról, hogyan adjuk be a beteg macskának az esetlegesen szükséges gyógyszert. A módszer nem egyszerű, de tuti siker!
Fülöpöt, a degukislányt alig két hónapos korában kaptam egy kollégámtól és - ahogy mondta - az öt piciből éppen azért ő lett az enyém, mert mindenbe belebeszélt.
A hosszú szőrű macskák nem képesek saját bundájuk rendben tartására. Íme néhány tipp, amelyek segítenek a gazdiknak.
Az Állatkertben minden alkalommal érik kisebb-nagyobb meglepetések a visszatérő állatbarátot. De hát azt el is várhatjuk, hogy ne a jegyáremelés legyen az egyetlen újdonság!
Vizsgálat nélkül erre nem tudok válaszolni. Az orrvérzésnek nem csak sérülés lehet az oka. Ha visszatérő problémáról van szó, feltétlen vizsgáltassa meg állatorvosával a kutyát!
Kiegészítő vizsgálatra lenne szükség, először egy bőrkaparék mintáát kellene laborba küldeni. Beszélje ezt meg kezelő állatorvosával, vagy keressen esetleg bőrgyógyászatra szakosodott állatorvost.
A féregtelenítést addig kell ismételni 2 hetente, míg féregmentes nem lesz az ürülék. A puffadást emésztési rendellenesség is okozhatja. Mind ennek, mind a féreghajtás sikerességének ellenőrzésére kérjen egy komplett bélsárvizsgálatot mikrobiológiai tenyésztéssel együtt!
Elképzelhető központi idegrendszeri eredet (agyi, epliepsia stb.) vagy akár szív/belgyógászati okú, úgyhogy azt javasolnám mutassa meg állatorvosnak...
Valószínűleg véletlen egybeesés. Ha már két hete hasmenése van, célszerű állatorvoshoz vinni. És ha tudnak, vigyenek bélsármintát is.