4001. Leitatnák a városi galambokat Ukrajnában
Nem akármit találtak ki a nagyivó ukránok: leitatnák a városi galambokat, hogy aztán megszabadulhassanak tőlük. Meglepő az is, hogy vodka helyett a bor jöhet számításba.
Nem akármit találtak ki a nagyivó ukránok: leitatnák a városi galambokat, hogy aztán megszabadulhassanak tőlük. Meglepő az is, hogy vodka helyett a bor jöhet számításba.
A vicces állatos videók közül igazi gyöngyszemre leltünk. Egy kutya emberré változott. Vagy egy ember kutyává?
Még kisállatok számára létesített mellékhelyiségek felállításáról sem feledkeztek meg a londoni olimpia szervezői.
Tilos a kutyák fülének csonkítása augusztus 1-jétől, és farokkurtításra is csak az állat hétnapos koráig lesz lehetőség mostantól; az ebek csippel történő megjelölésére azonban még van öt hónapjuk a gazdáknak.
Augusztus 1-től szigorodnak az állattartási szabályok, az állatvédelmi bírság alapösszege ötezer forintról tizenötezerre nő, de többszöri jogsértés esetén akár több százezer forintos bírságot is ki lehet majd szabni.
Üdvözlöm! sajnos, az állatnak kezelésre van szüksége, amit valószínűleg otthon nem tud kivitelezni. Érdemes lenne felkeresni egy hüllőkkel foglalkozó állatorvost. Üdv-Éva
Nagyon sajnálom, de azt kell mondnaom, hogy erre a kérdésre lehetetlen bármit is érdemben válaszolni. Ha két állatorvos többszöri vizsgálat után sem tudott semmi eredményre jutni, én így látatlanban, csak a leírás alapján felelőtlenség lenne bármit is tanácsolni. Egy dolog azért még így is ajánlható: kérjen alapos, mindenre kiterjedő kivizsgálást, beleértve a laborvizsgálatokat is. Abból talán kiderül valami.
Kedves Gazdi! Azonnal vidd állatorvoshoz! Az egyik legjobb kisállatorvosi rendelő: http://grafdoktor.hu/ Dr. Géczy Csabát ajánljuk
A kakaduk tolla púderes. Természetes velejárója a simogatásnak a fehér finom por.
Kedves gazdi! Nagyon sajnélatos eset, de sajnos azt, hogy mi okozta a halálát, így nem lehet megmondani, erre a kérdésre csak akkor lehetett volna válaszolni, ha felboncolásra került volna. A legvalószínűbb azonban a mérgezés.