466. A Szotyorka-sztori: egy papagáj megmentése
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Ha hüllőnk a szavannáról származik, akkor bizony szavannaszerű hatást kell elérnünk a terráriumban. Ehhez persze azt sem árt tudnunk, hogy milyen a szavanna.
A kép egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a kutya igenis jól kijöhet a cicával és nem kell egy életen át üldözniük egymást. Nézd csak!
Rágcsáló, belső élősködő vagy vírusfertőzés. Bármelyikkel számolhatunk, ha madarakat tartunk, így nem árt, ha tudjuk, hogyan védekezhetünk ellenük. Praktikus tanácsok a cikkben!
Magyarországon az utóbbi esztendőkben egyre többen ülnek lóra, hódolnak lovasszenvedélyüknek. Az elmúlt években több száz lovasiskola nyitotta meg kapuját, és a hazai lótenyésztés teljesen átalakult.
Égési sérülések esetén nem szokott kinőni a szőr, mert a szőrtüszők is elpusztulnak ilyenkor.
Attól tartok, sehogy. Jobb lenne megszabadulni ettől az állománytól. A myxomatózisnál nagyon fontos a megelőzés; - a szúnyogok távoltartása, - a nyulaknál pedig vakcinásan, vagy homeopátiásan. Üdvözlettel: Takács doktornő
A képen nem jól látom, de lehetséges, hogy egy tályog, amit meg kellene nyitni. Vigye őt állatorvoshoz!
Kedves Gazdi! A kutyust célszerű lenne egy állatorvosnak megmutatni, aki a tüneteknek megfelelően tudja kezelni!
Kedves Tamás! Az oltást (a szervezet immunválasza miatt) 2 hétre kellene ismételni. Ideális esetben ugyanazt a típusú vakcinát lenne jó beadatni. Ha viszont a kombináltat (ami többek között a szopornyica ellen is ad védettséget) kapná meg, akkor azt 2 hét múlva újra meg kell majd ismételni...