466. A Szotyorka-sztori: egy papagáj megmentése
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Ha hüllőnk a szavannáról származik, akkor bizony szavannaszerű hatást kell elérnünk a terráriumban. Ehhez persze azt sem árt tudnunk, hogy milyen a szavanna.
A kép egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a kutya igenis jól kijöhet a cicával és nem kell egy életen át üldözniük egymást. Nézd csak!
Rágcsáló, belső élősködő vagy vírusfertőzés. Bármelyikkel számolhatunk, ha madarakat tartunk, így nem árt, ha tudjuk, hogyan védekezhetünk ellenük. Praktikus tanácsok a cikkben!
Magyarországon az utóbbi esztendőkben egyre többen ülnek lóra, hódolnak lovasszenvedélyüknek. Az elmúlt években több száz lovasiskola nyitotta meg kapuját, és a hazai lótenyésztés teljesen átalakult.
Ezt így nem lehet megítélni, mindenképpen el kellene vinni állatorvoshoz ennek a hólyagnak az alaposabb megnézésére.
Lehetséges, hogy a virág okozta, de ha a panaszok nem szűnnek, mindenképpen keressen fel egy állatorvost...
Kedves Gazdi! Ezeknek a tüneteknek a hátterében sok minden lehet, amelyet csak egy alapos állatorvosi vizsgálat deríthet fel.
Kedves Gazdi! A Hemobartonella csak véren keresztül, vagy vérszívó rovarok által terjesztett fertőzés, ami egyáltalán nem komoly, csak legyengült állatokban tud elszaporodni. Tehát ettől nem kelle tartani, de hogy miért szaporodhatott el a cicában, az a leirtak alapján rejtély maradt. Üdvözlettel Dr.Szaniszló Ferenc
Figyelni kell a kutyát és az ürülékét, bármikor távozhat(nak) a lenyelt műanyag darabjai. Ez akár több napig is eltarthat. Ha pedig bélelzáródásra utaló tünetek alakulnának ki (vagy bármi, ami furcsa és szokatlan) mielőbb állatorvoshoz kell vinni.