466. A Szotyorka-sztori: egy papagáj megmentése
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Ha hüllőnk a szavannáról származik, akkor bizony szavannaszerű hatást kell elérnünk a terráriumban. Ehhez persze azt sem árt tudnunk, hogy milyen a szavanna.
A kép egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a kutya igenis jól kijöhet a cicával és nem kell egy életen át üldözniük egymást. Nézd csak!
Rágcsáló, belső élősködő vagy vírusfertőzés. Bármelyikkel számolhatunk, ha madarakat tartunk, így nem árt, ha tudjuk, hogyan védekezhetünk ellenük. Praktikus tanácsok a cikkben!
Magyarországon az utóbbi esztendőkben egyre többen ülnek lóra, hódolnak lovasszenvedélyüknek. Az elmúlt években több száz lovasiskola nyitotta meg kapuját, és a hazai lótenyésztés teljesen átalakult.
Konkrét elképzelés esetén (mely fajokra gondolt, egyedszám, mekkora hely áll rendelkezésére stb.) könnyebben tudnék Önnek segíteni.
Egyszerűen csak élvezi az életet és játszik.
Véleményem szerint a legjobb megoldás egy madárijesztő elkészítése lenne. Emberi alakhoz hasonlító madárriasztót készítsen. Egy régi ruhadarabból könnyen elkészíthető. Az erkélyre kifüggesztve biztosan elriasztja majd a galambokat. De beválhat, ha hangos, visító hangot hallató eszközzel próbálkozik. Attól is megijednek és nem jönnek vissza.
Vidd el állatorvoshoooooz!!!!!!!!!!!!!!! Majd megvizsgálja!!!!!!!!!!! És kezeli ennek megfelelően!!!!!!!!!!!
Nőstényt érdemesebb választani! Kevesebb a probléma, kevésbé büdös, nem jelölget és akár ivartalanítás nélkül is maradhat!