466. A Szotyorka-sztori: egy papagáj megmentése
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Időnk sem engedi, s nem is vagyunk hívei a kézzel nevelésnek. Ám vannak kivételes esetek, amikor nem dönthetünk másképp.
Ha hüllőnk a szavannáról származik, akkor bizony szavannaszerű hatást kell elérnünk a terráriumban. Ehhez persze azt sem árt tudnunk, hogy milyen a szavanna.
A kép egyértelmű bizonyítéka annak, hogy a kutya igenis jól kijöhet a cicával és nem kell egy életen át üldözniük egymást. Nézd csak!
Rágcsáló, belső élősködő vagy vírusfertőzés. Bármelyikkel számolhatunk, ha madarakat tartunk, így nem árt, ha tudjuk, hogyan védekezhetünk ellenük. Praktikus tanácsok a cikkben!
Magyarországon az utóbbi esztendőkben egyre többen ülnek lóra, hódolnak lovasszenvedélyüknek. Az elmúlt években több száz lovasiskola nyitotta meg kapuját, és a hazai lótenyésztés teljesen átalakult.
Naponta egyszer elég etetni, minél változatosabban. Nem tudom milyen melegítőről van szó, de szerintem nem kell letakarni mert akkor nem melegít! :-)
Kedves Ivett! Szívbetegség? Felső légutak szűkülete, vagy más anatómiai eltérése? Torokgyulladás, vagy valami más? Amennyiben kutyusát elviszi állatorvoshoz, biztosan megnyugtató választ kap a problémájára.
Kedves Érdeklődő! Amit lát teljesen normális. Az alvás úgynevezett REM fázisában, bizony még mi is csinálunk ilyeneket, ki jobban ki kevéssé.
Mennyi idős, milyen nemű ? Ha szuka és ivarérett korhoz közeli vagy azon túl: álvemhesség .Ha kölyök kutya (6 hónap alatt) akkor a szopási inger hátramaradt viselkedési kifejeződése.
Alapos vizsgálat után derülhet ki. Dr. Puskás Gábor