211. CICC... MACSKA MAGAZIN (x)
A Cicc... Macska Magazin, minden második hónap első hetében jelenik meg. Kérjük, fogadják sok szeretettel.
A Cicc... Macska Magazin, minden második hónap első hetében jelenik meg. Kérjük, fogadják sok szeretettel.
A madárpókokat három alapvető kategóriába sorolhatjuk: talajlakók, fán élők és üreglakók. Ez a terrárium paramétereinek kialakításánál lényeges.
Jó-jó, a madárinfluenza embert nem fertőz, de azért jobb a békesség, kerüljük a madárhullákat. És jó lenne, ha sétáló kutyánk is ezt tenné!
Az óriás panda utolsó példányait mesterségesen szaporítják, a kicsinyeket pedig maguk nevelik fel egy kínai kutatóintézetben. Lássuk a fotókat!
A jó macskaalom kötelező eleme minden cicavécének! De milyen is a jó macskaalom? A cikkből kiderül!
Kedves Kérdező! Kérem, mielőbb forduljon hörcsöghöz jól értő, egzotikus szakállatorvoshoz. A leírtak alapján erre már ma-holnap szükség lenne. A https://horcsoginfo.hu/allatorvosok/ oldalon megtalálja az ajánlott orvosokat, valamelyiküket mindenképp keressék fel, mert ez biztosan kivizsgálást-kezelést igényel.
Kedves Móni! A papagájok 2 naponta rakják a tojásaikat. A hullámos papagájok várható fészekalja általában 4-6 tojás. Amennyiben a tojó nem tudja megtojni a következő tojást, azt úgy nevezzük, hogy tojásvisszatartás. De, erre, csak akkor térjünk vissza, ha esetleg a madár 3-4 nappal később sem tojná meg a másodikat. A tojásrakáshoz szükség van ásványi anyag kiegészítésre, emelt mértékű vitaminkiegészítésre. Ezeket bármelyik kisállat-kereskedésben beszerezheti, kiválasztásukhoz kérje az eladó segítségét. Az odúba pár marék forgácsot kell tenni a fészek béleléséhez. Olvass tovább a papagájokról! --> Ezért hangoskodnak a papagájok
Kedves Tulajdonos! Fokozott étvágy leggyakrabban a cukorbetegség és egy másik hormonális rendellenesség,a Cushing szindróma esetén jelentkezik. A mellékelt laborok nem mutatnak magas vércukor értéket,de nem tudom, ez speciális vérvételi csőbe vett vérből lett- e mérve? A megemelkedett máj enzimek lehetnek egy zsíros májelfajulástól is,ami hormonális betegségek kísérő jelensége is lehet. Az egyetem endokrinológiával foglalkozó állatorvosához menjenek vissza,és kérjék az ezirányú speciális vizsgálatokat. ( vizelet vizsgálat, ACTH terheléses teszt,hasi ultrahang)