276. Az illatos úton fut a kutya
Kutyák ezrei laknak a József Attila Lakótelepen: számukra új sétalehetőséget hozott a frissen kialakított kutyafuttató. Akár kutyakiképzést is kaphatnak a helyszínen.
Kutyák ezrei laknak a József Attila Lakótelepen: számukra új sétalehetőséget hozott a frissen kialakított kutyafuttató. Akár kutyakiképzést is kaphatnak a helyszínen.
Spániel- és kutyabarátok: miért ne vennétek spánieles naptárt, amivel a fajta bajba került egyedeinek felkarolását támogatjátok!
Bemutassuk a zsírfarkú sivatagi juhot, amely világrekorder a tejtermelésben, ráadásul valódi kezesbárány is egyben? Beee!
Két sast még sikerült megmenteni a Magyar Madártani Egyesület és a Hortobágyi Nemzeti Park szakembereinek, egy azonban elpusztult szándékos mérgezés következtében Jászárokszállás határában.
Hatalmas szemek, hosszú farok, kíváncsiság és barátságosság jellemzi az afrikai versenyegereket, amelyek Északnyugat-Egyiptom tengerparti sivatagjaiból származnak. A farkát alig borítja szőr, s nincs igazi bojtja, csak egy keskeny, sötét szőrcsík a farok végének felső részén. Lábvégei csupaszok, a hátsó lábak megnyúltak, jóval hosszabbak az elülsőknél.
Sokszor tapasztaltam én is, hogy a "törpe nyúl" csak addig "törpenyúl", amíg megnő! Ha igazán törpére vágyik valaki, akkor érdemes tenyésztőket megkeresni.
Onnan, hogy tojásokat raknak, és abból kikelnek a fiókák. De a tenyésztéssel várja meg, hogy a madarak 1 évesek legyenek.
Teljesen meg fog szűnni a szukák iránti érdeklődése, legalábbis "olyan" tekintetben biztos! :)
Az újszülöttet biztos nem és az idősebbeket is főleg csak akkor, ha már kijárnak a lakásból. Lakáson belül talán csak egy helyre lehet szoktatni őket. A macskaalommal érdemes próbálkozni.
Én az állatorvosomra hallgatnék, ő biztos tudja mit, miért csinál!