2936. A barnamedve (Ursus arctos)
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
A barnamedve, a hasraesés mestere… Ez az egyik legterjedtebb halászási technika a medvék körében. Amikor a víz mellett vagy éppen benne áll a barnamedve és kiszemel egy halat, amelyik az árral szemben próbál úszni.
Valószínűleg egy állat sem ragadta meg annyira az emberek szívét, mint a duci, ügyetlen, de szeretetreméltó külsejű lény, amelyet óriás pandának nevezünk.
A fehér tigrisek nem albínó tigrisek és nem is egy különálló veszélyeztetett faj, mégis sokan úgy vélik, hogy kegyetlen dolog őket tenyészteni, mert az eredmény gyakran katasztrofális.
Ha éppen egy használt lószállító utánfutót szeretnél választani, mindenekelőtt gondold magad a ló helyébe és vedd fontolóra a dolgokat! Így a legvalószínűbb, hogy rátalálsz a legjobb megoldásra.
A macskád nem hajlandó használni az almot? A következőkben megtudhatod a 10 leggyakoribb okát annak, amiért ezt teszi, és azt is, hogyan küszöbölheted ki ezt a problémát.
A kérdés első felét illetően nem sokat tudok mondani. Ha ennyiféle vizsgálat történt, ennyi szakember látta a kutyát, és még mindig nincs eredmény, akkor én így látatlanban mit tehetnék ehhez hozzá? Félek, semmit. Azt tudnám ajánlani, hogy keressenek esetleg egy újabb orvost, aki talán más szemlélettel több ereményre jut. Ami a szőrhiányos foltot illeti, azzal kapcsolatban pedig az a baj, hogy ilyen elváltozások csak alapos személyes vizsgálattal ítélhetők meg, erről így leírás alapján semmit nem lehet kiokoskodni.
Kedves Kérdező! Táplálék allergia mellet -sajnos- sok más ok is kiválthat ilyen tüneteket. Alapos állatorvosi vizsgálatra van szükség a kiderítésére és sok türelemre. Dr. Puskás Gábor
Kedves H. Dávid! Ezek a tünetek több betegség esetén is jelentkezhetnek, ezért mindenképpen állatorvosi vizsgálatra van szükség a pontos kórok felderítéséhez. Üdvözlettel: dr Molnár Eszter
Sürgősen vigye állatorvoshoz, talán még fel lehet állítani Üdv
Kedves Gazdi! Mivel visszatérő a kopaszodás és kezelés nélkül spontán rendeződik, a szőrhiány én hormonális problémára gondolok. Nem derült ki számomra, hogy a görénye ivaros vagy ivartalan. Mindenképpen orvosi vizsgálatot javaslok.