3251. Madárhangok videóval
Ha elég sokat figyeled a különféle madárfajokat, játszi könnyedséggel azonosítani tudod majd a madárhangokat. A madárhangok nyugtatnak, próbáld ki!
Ha elég sokat figyeled a különféle madárfajokat, játszi könnyedséggel azonosítani tudod majd a madárhangokat. A madárhangok nyugtatnak, próbáld ki!
A szarka egy kis – közepes méretű madár. Legközelebbi rokona a varjú, de a szarkának jól megkülönböztethető fehér-fekete tollazata van, amely könnyen észrevehetővé teszi őt.
Melyek azok a természetben előforduló mikroorganizmusok, amelyeket a ponty megeszi? Ha tudod a választ, akkor alkalmazhatod is pontyozáskor. Egy kicsit túlzás azt mondani, hogy a ponty bármit megeszik.
Az ázsiai ponty jelenléte a Mississippi folyóban problémát jelent. A Mérnökök Egyesületének legnagyobb félelme az, hogy észak felé vándorolnak, a Nagy-tavak felé.
A vadkacsák mindenevők. Az emberekhez hasonlóan, a legtöbb vadkacsa mindenevő, ami azt jelenti, hogy szükségük van egy növényekben és állatokban gazdag vegyes étrendre.
Az ajtó építésekor fontos szempont, hogy a röpde berendezési tárgyai beférjenek rájta, a gazdi magasságánál ne legyen magasabb, anyaga lehetőleg fémkeret, borítása megfelelő erősségű drótháló, vagy fémlemez. A keretébe beépíthetők az eleségestálak forgótálcával, vagy kisajtóval.
A 3 hetes csibe már kaphat zöldeleséget, de csak keveset. Az újdonsághoz fokozatosan kell hozzászoktatni őket a hasmenés, bélgyulladás elkerülése érdekében.
Szia A betegséget ami a neonhalaidon volt darakórnak hívják és a kezelés megfelelő volt amit alkalmaztál rájuk, de a neonhalak nagyon érzékenyek a gyógyszerekre. Ha a darakór elmúlt ajánlott egy 30 % vízcsere elvégzése és aktívszenes szűrés használata a gyógyszermaradványok eltávolításához. Gyógykezelés után használj sera fistamint a halak jobb kondiba hozására. Üdv Norbi
Kedves Ibolya! Valószínűleg nincs összeföggés a két dolog között. A szájbűz legtöbbször fogászati problémára vagy szájgyulladásra-, fekélyre vezethető vissza. Kérem modja el panaszát állatorvosának. Tisztelettel Dr. Szaniszló Ferenc www.vetlabor.hu
Ha nem ettek túl nagy mennyiséget, nem.