3616. A hajdúszoboszlói gyepmesteri telep kutyái gazdit keresnek
Nézze meg melyek a hajdúszoboszlói gyepmesteri telep gazdikereső kutyáit és segítsen rajtuk, ha teheti. Köszönjük!
Nézze meg melyek a hajdúszoboszlói gyepmesteri telep gazdikereső kutyáit és segítsen rajtuk, ha teheti. Köszönjük!
Százhetvennyolc évesnek becsülik a világ legöregebb állatát, egy teknőst.
A denevérek már mintegy 50 millió esztendővel ezelőtt is léteztek, ezt tanúsítja az eocén földtörténeti korból előkerült ősdenevér, az Icaronycteris teljes csontváza. Testének hossza a fejjel együtt mindössze 8 cm volt, vagyis már nagyon hasonlított a mai utódaihoz.
Két emlősfajt sorolunk a hódfélék családjába. Más-más földrész lakói, mégis közeli rokonok. Hasonlít hozzájuk a hódmókusfélék családjába tartozó vörös hódmókus, ám ez egészen más életmódot folytat.
A tapírok teste hosszú, lábai rövidek, füle kicsi, ne mozgékony, nyaka rövid, farka szinte nem is látszik, és farkuk kissé magasabb, mint a válluk. Ez az áramvonalas, kompakt, hátul lekerekített, elöl pedig elkeskenyedő testforma megkönnyíti, hogy a tapír utat törjön erdei élőhelye sűrű aljnövényzetében.
Az előző tüzeléstől kell számolni!
Ennek ezer oka lehet. Érdemes lenne megmutani őket madárszakorvosnak.
Én tennék rá újat néhány nap után!
Én biztosan csak annyi görit vállalnék be, amennyivel eleget tudnék foglalkozni, játszani, sétálni úgy, hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom. Nem is annyira a ketrecméret számít, hanem hogy minél többet együtt lehessenek a gazdijukkal, szaladgáljanak, játsszanak. Viszont ezt számszerűsíteni (mekkora?, mennyit?, hányszor?) nem tudom.
Sosem próbáltam. Meg lehet próbálni és majd kíváncsi lennék az eredményekre! :)