146. Szakembereink: Dr. Kukla Miklós
"Már gyermekkoromban feltűnő volt határtalan állatszeretetem, ami akkor minden elérhető kutya és macska megsimogatásában, megszelídítésében, néha hazacipelésében nyilvánult meg."
"Már gyermekkoromban feltűnő volt határtalan állatszeretetem, ami akkor minden elérhető kutya és macska megsimogatásában, megszelídítésében, néha hazacipelésében nyilvánult meg."
"A feleségemmel kapcsolatunk hajnalán az egyik első randevúnk úgy zajlott le, hogy miután elmentem érte, és a kocsiba ültünk, közöltem vele, hogy most sajnos a tervezett programok helyett elmegyünk egy ellés közben "beszorult" csikót kibányászni az anyjából."
"Az évek során nagyon sok kutya- és macskatulajdonos tisztelt meg bizalmával, így ma már közel 1000 kis páciensre tehető az általam rendszeresen gondozott állatok száma."
"Nagy ajándéknak tekintem a sorstól, hogy olyan munkát végezhetek, ami ekkora örömet okoz a számomra."
"Valószínűleg minden állatorvos számára az igen nehéz esetek, a szinte valószínűtlen gyógyítások a legemlékezetesebbek."
Tisztelt Kérdező! Az orrvérzés hátterében súlyos betegség is állhat, melynek megállapítása kizárólag állatorvosi hatály, kérem mielőbb keressen fel egy lovakhoz értő szakállatorvost. Üdvözlettel: Vajky Andrea Állat-fizioterapeuta
Mindenképpen állatorvoshoz kell fordulni vele. Lehet daganat, vagy akár fogászati probléma, ( fog gyökér tályog, amiből sipoly keletkezett).
Vigyék el állatorvoshoz, mindenképpen alapos vizsgálatot igénylő probléma...
Kedves Gazdi! A kutyust célszerű lenne egy állatorvosnak megmutatni, aki alaposan megvizsgálja és ennek megfelelően tudja kezelni!
Csak egyetlen használható tanácsot tudok ajánlani: sürgősen keressenek egy ortopédiai specialistát és neki mutassák meg a kutyát! A www.kisallatortopedia.hu oldalon talál ilyen állatorvosokat. (Erős a gyanúm, hogy ez az izületi gyulladás diagnózis nem stimmel és valami más okozza a kutyájuk mostani állapotát.)