201. HOZSÁNNA NÉKED, FOTÓJÁTÉK!
Avagy kalandozások 2005 legszebb, legviccesebb és leggyíkabb pillanataiban, kicsit másképp, amolyan szigorúan szubjektív módon.
Avagy kalandozások 2005 legszebb, legviccesebb és leggyíkabb pillanataiban, kicsit másképp, amolyan szigorúan szubjektív módon.
Lesből támad ránk filmnézés közben a saját nappalinkban, még a számítógépünk képernyőjére is befurakszik. A postaláda résein keresztül kémlel kifelé. Mi az?
Egyedülálló, vonzó, jól szituált tüskés hátú gavallér keresi partnerét. Jelige: Csak szex és más semmi!
Elzarándokoltunk a Budapesti Állatkertbe, hogy megnézzük a pingvinek és fókák látványos etetését és elhozzuk videón az egész show-t. De ki hiszi ezt el nekünk...
2008-ban is vehetsz olyan naptárat, amelybe nem csupán a napi teendőket vésheted bele, hanem bizony a gazdátlan jószágokat is gazdihoz juttathatod. Neked van már ilyen?
Kedves Gazdi! Először is, ki kellene deríteni, mi az a "duzzanat", ami megnőtt? Valószínűleg röntgenre, vagy fogászati kivizsgálásra lesz szükség. Ezek eredményének ismerete nélkül sajnos nem tudok homeopátiás javaslatot tenni. Üdvözlettel: Dr. Takács Györgyi
Igen, 6 hónapos kor körül zajlik a fogváltás a macskáknál,pánikra semmi ok. Égési sérülések és a fogváltás kezelése homeopátiás szerekkel
A kép alapján nem tűnik súlyosnak, figyelje. Ha bedagad vagy kisebesedik vigye szakemberhez. Sárgafülű ezüstteknős (Trachemys scripta scripta) tartása
Ez alapján nem állapítható meg a fertőzöttség. Ha betegnek tűnik az állat. azonnal forduljanak állatorvoshoz és jelezzék, hogy a kutyában kullancs volt! A csípés helyén kis gyulladásos reakció mindig van. Kutyatulajdonosok figyelem: itt az őszi kullancsveszély!
Kedves Gazdi! Az agyalapi mirigy a szervezet hormonrendszerének központi irányító szerve. Ennek a területnek a befolyásolása érinti az egész központi szabályozást! Szívesen javasolnék Önnek egy-két olyan készítményt (ha ez így működne!), ami segíthetne kedvencén, de, ilyen krónikus esetben természetes és hathatós gyógymód csak egyedi kezelés formájában képzelhető el. Egy valóban hatékony kezeléshez igen sok tényezőt kell figyelembe venni: a kutya pontos tüneteit, az előzményeket, a körülményeket, hogy mi javít, mi ront az állapotán, és még a pszichés – lelki beállítottságát is. Az elérhető eredmény is attól függ, hogy mennyi tartaléka van a szervezetnek az öngyógyító folyamatok beindításához! Ha további kérdései lennének a terápiával kapcsolatban, kérem, hívjon : 06 (20) 928-4425. Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu