226. A HELYES MACSKATÁPLÁLKOZÁS (X)
A Gimpet Super Premium olyan teljes értékű táplálék, amely a legkülönbözőbb életszakaszban és a legkülönfélébb életkörülmények között is igazodik a macskánk táplálkozási igényeihez.
A Gimpet Super Premium olyan teljes értékű táplálék, amely a legkülönbözőbb életszakaszban és a legkülönfélébb életkörülmények között is igazodik a macskánk táplálkozási igényeihez.
A VADON magazin az 1897-ben alapított A Természet című folyóirat utódlapja. Megjelenik minden páros hónapban, 52 színes oldalon, újrahasznosított papíron.
A tengerparti turisták közül sokaknak első dolga begyűjteni mindent, ami él és mozog a vízben, szárazföldön egyaránt.
A csillagjegy időszaka kedvező arra, hogy kisállatunk lelkének apró rezdüléseit elmélyülten fürkészve rájöjjünk, mitől fogja farkát még vidámabban csóválni..
A VADON magazin az 1897-ben alapított A Természet című folyóirat utódlapja. Megjelenik minden páros hónapban, 52 színes oldalon, újrahasznosított papíron.
Kedves Gazdi! Leveléből nem derül ki, hogy a cica homlokán levő tályog a bőr alatt található, vagy a homloküregben ... (?) Ugyanis egy esetleges alternatív kezelés szempontjából egyáltalán nem mindegy! Azután: van-e összefüggés a tályog és a macskanátha között ... (?) Mikor kezdődött a betegség?, milyen tünetekkel járt?, milyen a cica általános állapota?, stb.; - ilyen és hasonló kérdések megválaszolása feltétlenül szükséges a további kilátások és teendők meghatározásához! Javaslom, hogy keressen fel egy alternatív gyógymódokkal (is) foglalkozó állatorvost, aki egy részletes állapotfelmérés után fogja csak tudni, hogy mivel és milyen mértékig tud segíteni a cicán. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06 (20) 928-4425. Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos
Jól tudja, mi a jelölgetés oka. :) Az ivartalanítás tényleg segíthet, de sajnos nincsen rá garancia. Általában megoldja ezt a problémát...
A szemproblémák általában A vitamin hiányra utalnak, de a kép alapján nem tűnik súlyosnak. Talán valami apró sérülés fertőződhetett el, mutassa meg állatorvosnak. A hal maradjon az étrend alapja!
Kedves Krisztina! Feltehetőleg kezdődő reumatikus panaszokról lehet szó. Egy Rtg-vizsgálatot érdemes lenne azért kérni. Kérdésére válaszolva addig is a következő teljesen természetes összetevőkből álló táplálékkiegészítőt tudom javasolni: Canis Plus Ízületvital. Az alábbi linken megtalálja a pontos összetételt, az adagolási útmutatót, és itt meg is rendelheti: https://www.naturavetal.hu/shop/hu/canis-plus-termkek-kutyak-szamara/taplalkkiegszitk/canis-plus-izueletvital-250g Mielőbbi jobbulást kívánok kedvencének! Dr. Kopócsi Andrea, homeopata állatorvos +36 (20) 928-4425 info@kimintvet.hu www.kimintvet.hu
Újra megműteteni. (Mástól nem fog meggyógyulni.)