226. A HELYES MACSKATÁPLÁLKOZÁS (X)
A Gimpet Super Premium olyan teljes értékű táplálék, amely a legkülönbözőbb életszakaszban és a legkülönfélébb életkörülmények között is igazodik a macskánk táplálkozási igényeihez.
A Gimpet Super Premium olyan teljes értékű táplálék, amely a legkülönbözőbb életszakaszban és a legkülönfélébb életkörülmények között is igazodik a macskánk táplálkozási igényeihez.
A VADON magazin az 1897-ben alapított A Természet című folyóirat utódlapja. Megjelenik minden páros hónapban, 52 színes oldalon, újrahasznosított papíron.
A tengerparti turisták közül sokaknak első dolga begyűjteni mindent, ami él és mozog a vízben, szárazföldön egyaránt.
A csillagjegy időszaka kedvező arra, hogy kisállatunk lelkének apró rezdüléseit elmélyülten fürkészve rájöjjünk, mitől fogja farkát még vidámabban csóválni..
A VADON magazin az 1897-ben alapított A Természet című folyóirat utódlapja. Megjelenik minden páros hónapban, 52 színes oldalon, újrahasznosított papíron.
Macskáknál a kötőhártyagzulladás ritkán alakulki önállóan, legtöbbször más betegség egyik tünete. Nagyon fontos ezért, hogy mielőbb kiderítésre kerüljön, miről is van szó. Miután már tüsszögést is észlelt, a macskanátha lehetősége sem kizárható. Nem javasolnám a házilagos gyógyítgatását, el kellene vinni még ma megmutatni állatorvosnak!
Attól függ mit eszik. Minőségi DRÁGA táp mellett nem kell csonterősítő külön. A dysplasiát a csonterősítő nem előzi meg önmagában. Üdv
Kedves Gazdi! Az ilyen hosszú idejetartó hasmenés midenképpen súlyos megítélés alá esik. Az idült hasmenés hátterében számos probléma állhat, pl. táplálkozási rendellenességek (sok tej, tészta, nyers hús), bakteriális/parazitás fertőzések, eseteg egyéb problémák. Részletes kórelőzmény és a tünetek alapos értékelése nélkül nem tudunk oki diagnózist felállítani, ezért javasoljuk, keressse fel állatorvosát! Üdvözlettel: a Rákosligeti Állatorvosi Rendelőintézet csapata
Tisztelt Kérdező! Lehet, hogy csak egy ivarzó nőstény után vágyakozik, de lehet valamilyen száküregi betegség, ínygyulladás, rossz fog, idegen test a háttérben. Érdemes lenne elvinni állatorvoshoz, ha az utóbbiak biztos kizárásához ez szükséges. Tisztelettel: dr. Keleti Zoltán - Állategészségház, Vértesszőlős
Ha nem javul célszerű megmutatni egy állatorvosnak.