251. Kutya meleg van!
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Sokan zsúfolt életmódjukra hivatkozva nem tartanak kutyát, ami alapvetően helyes, de nem árt tudni, hogy nem minden kutya igényli az állandó szórakoztatást.
Kényes kérdés egy lelkes kertészt kutyatartásról kérdezni. Berci gazdája , Bálint gazda azonban valódi liberális...
Táplálékkiegészítő és citrom illatú alom... Manapság már rágcsálóink is luxuskörülmények között élhetnek+
Hogyan lesz a macskából kóbor állat, és miként válik belőle áldozat? Lássuk, mit tehetünk a macskák érdekében!
Amennyiben nem tudják megoldani, hogy a tyúkok biztonságosan, a kutya számára nem láthatóan el legyenek választva, … az esélyük szinte nulla. Két különböző állatfaj (az egyik egy növényevő/ a másik egy ragadozó húsevő) összeszoktatása csak akkor igazán eredményes ha mind a két állat kölyök korától szakszerűen irányítva tanulja a közös élettérben való életet.
Valószínű, hogy a vízminőségből/elégtelen szűrésből fakadnak a problémák.
A sárgás orrfolyást valószínűleg valamilyen baktériumos fertőzés okozza. Vigye el állatorvosához, és kérjen mikrobiológiai vizsgálatot. Mintát vesznek az orr váladékból és laboratóriumban kitenyésztik a kórokozót, megnézik melyik antibiotikummal kezelendő.
Kedves Mónika! A krónikus betegségek kezelése szelíd módszerekkel, mint amilyen például a homeopátia, nagyon összetett feladat, és mindenképpen egyedi kezelést ígényel. Igen sok tényezőt kell figyelembe venni ahhoz, hogy ténylegesen hatásos kezelésben részesülhessenek a kis páciensek: a betegség előzményei, lehetséges kiváltó okok, jelenlegi ill. korábbi tünetei, mi javít, mi ront a kutyus állapotán, lelki-pszichés tünetek, sajátosságok, és így tovább. Ezért mindenképpen egy személyes találkozásra van szükség az állatorvossal. Gyorsítja a tünetek enyhülését, ha gyógynövényekkel ill. gyógytáplálékokkal is kiegészítjük a terápiát. Ha szeretne homeopátiás segítséget kedvencének, javaslom, hogy személyesen keressen fel egy homeopata állatorvost, aki egyedileg (!) a legmegfelelőbb szert / szereket ki tudja választani kedvence számára. Ha szeretné, én is szívesen segítek: 06209284425. Mielőbbi gyógyulást kívánok kedvencének: Dr. Kopócsi Andrea
Kedves Brulu, Az axolotl előbb utóbb meg fogja próbálni megenni a gőtét.. vagy annak végtagjait, abban nem vagyok biztos, h ha ez sikerül neki, mennyire éli túl az axolotl a gőte toxinjait... így én nem erőltetném a dolgot... Üdv-Éva