251. Kutya meleg van!
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Sokan zsúfolt életmódjukra hivatkozva nem tartanak kutyát, ami alapvetően helyes, de nem árt tudni, hogy nem minden kutya igényli az állandó szórakoztatást.
Kényes kérdés egy lelkes kertészt kutyatartásról kérdezni. Berci gazdája , Bálint gazda azonban valódi liberális...
Táplálékkiegészítő és citrom illatú alom... Manapság már rágcsálóink is luxuskörülmények között élhetnek+
Hogyan lesz a macskából kóbor állat, és miként válik belőle áldozat? Lássuk, mit tehetünk a macskák érdekében!
Ha másfél hete műtötték és azóta már eszik is, akkor nem lehet annyira legyengülve, hogy ülni sem tud. Feltétlen vizsgáltassák meg újra az állatorvosukkal!
Kedves Olvasónk! Erről már sokat írtunk, az ellésről ebben a cikkünkben mindent megtalál >>
Kedves Gazdi! A kutyusból bőrkaparékminta vizsgálat szükségeltetik a pontos diagnózishoz és gyógykezeléshez. Legyen szíves elvinni állatorvosához. Tisztelettel Szaniszló Ferenc
Kedves Tímea! Ilyen esetben mindenképpen egyedi kezelésre van szüksége a cicának, aminek az a feltétele, hogy a kezelő (homeopata) állatorvos igen részletesen és alaposan megismerje a cica tüneteit, előzményeit, körülményeit. Így valóban az lenne a legjobb, ha személyesen fel tudna keresni egy ilyen gyógymódokban is járatos kollégát. Győrben nem tudok ilyen kollégáról; legközelebb Önhöz Bábolnán rendel Dr. Mátray Árpád kollégám, 06-30-961-6008 (időpont egyeztetés: 9-10 óráig). Mielőbbi gyógyulást kívánok kis kedvencének! Üdvözlettel: Dr. Kopócsi Andrea
Kedves Gazdi! Idő kell a kutyának, amíg megszokja a bezártságot, hozzá kell szoktatni az egyedülléthez és a szobatisztasághoz.. Az egyedül maradást sok kutya nem, vagy csak kísérő tünetek mellett viseli el. A kiváltó okok többfélék lehetnek ezért a lehetséges tréning és terápia lehetőségek is meglehetősen több félék. Tapasztalatom szerint az alábbi lehetőségek egyidejűleg történő alkalmazásával lehet eredményt elérni: • fajnak megfelelő tartási körülmények • szellemi és fizikai igények kielégítése • tanítás, szoktatás • terület leszűkítése • interaktív kutyajáték • étel eldugása ez a cikk is segíthet: http://kutya.hu/Cikk.aspx?id=5819 és ez a videó is segíthet: http://videokedvenc.hu/video/kertes_hazbol_lakasba_igy_szoktasd_at_a_kutyadat