251. Kutya meleg van!
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Ki jobban, ki rosszabbul tűri, de a legtöbb állat nehezen viseli a hirtelen jött meleget. Az állattartónak (ha gondos gazdaként akar eljárni) oda kell figyelnie állatai naptól való megóvására.
Sokan zsúfolt életmódjukra hivatkozva nem tartanak kutyát, ami alapvetően helyes, de nem árt tudni, hogy nem minden kutya igényli az állandó szórakoztatást.
Kényes kérdés egy lelkes kertészt kutyatartásról kérdezni. Berci gazdája , Bálint gazda azonban valódi liberális...
Táplálékkiegészítő és citrom illatú alom... Manapság már rágcsálóink is luxuskörülmények között élhetnek+
Hogyan lesz a macskából kóbor állat, és miként válik belőle áldozat? Lássuk, mit tehetünk a macskák érdekében!
Biztos van genetikai alapja. De konkrétumot nem tudok. Viszont tény, hogy többnyire szeretik.
Ha a fenekéből jön, akkor váltsanak egy jobb minőségű, MINŐSÉGI macskaeledelre! És adjanak neki probiotikumot (probicol pasztát vagy hasonlót).
3 havonta javasolt féreghajtót adni!
A rágcsálók nagyon szapora állatok és tény, hogy kevésbé viseli meg őket az ellés. De azért nem javasolnám, hogy folyamatosan szaporodjanak, márcsak a kicsik elhelyezési problémái miatt sem és egy idő után már egészségügyi problémát is okozhat a folyamatos vemhesség, ellés. Érdemes lenne legalább a fiúkat külön tenni.
Nem hinném, hogy a szomszéd kutyusok ne lennének beoltva! De ha Önök minden ellen beoltatták kutyusukat és rendszeresen féreghajtózzák is (negyedévente), akkor ilyen jellegű probléma nem fordulhat elő.