211. Egészséges ételt a cicának!
Sokat és jót! - nyilatkozná lapunknak a macskapszichológus, ha a macskák etetéssel kapcsolatos elégedettség-felmérését kellene összefoglalnia néhány szóban.
Sokat és jót! - nyilatkozná lapunknak a macskapszichológus, ha a macskák etetéssel kapcsolatos elégedettség-felmérését kellene összefoglalnia néhány szóban.
Járjunk golyóálló mellényben kutyát sétáltatni? Aki természetes környezetbe jár kirándulni, jobb, ha felkészül a részeg vadásszal való tűzpárbajra.
Talán, ha jól emlékszem, 11 éves koromtól foglakozom "akvarisztikával". Meghatározó élmény volt, amikor először pillantottam meg a nálam születt kishalakat...
Nemrég a háziállat.hu Bächer Iván Hatlábú című könyvéről írt - akkor az egész szerkesztőséget meghatotta a sztori. Azóta színpadra vitték: Gyabronka játssza, a szerző mazurkázik. :)
Fiatalos, dinamikus, lendületes - kevesen tippelnének arra, hogy ezekkel a jelzőkkel a Magyar Államvasutakat illetné az ember. És tényleg nem. A japán vasutat viszont igen: az általuk gyártott struccos reklámfilmet mutatjuk be. Sílécet felcsatolni!
Kedves Picur, ajánljuk kedves figyelmedbe a következő cikket: Akvárium karbantartás: csigák eltávolítása az akváriumból A haziallat.hu csapata
Kedves Kérdező! Bizony a macska viselkedésével, és annak zavaraival könyvtárakat lehetne megtölteni. Előfordulhat, hogy olyan változás történt a cica életében ami kiváltotta ezt a viselkedést. Lehet, hogy ivarzik. Próbáljon az állatorvosával közösen megoldást találni. Létezik párologtató készítmény is cicák számára ami a nyugodt, meghitt otthon érzetét kelti bennük.
Valószínűleg gerinc és/vagy csípőeredetű problémáról van szó. Lehet arthrosis vagy húzódás is, de ha nem szűnik meg a panasz, keressen fel egy állatorvost, szükség lenne röntgenfelvételre, hogy meg tudjuk találni a fájdalom eredetét.
Kedves Kata, olvasd el a következő cikkeket, aztán dönts! Mennyi ideig lehet a kutyát magára hagyni? Mielőtt örökbefogadnál egy kutyát Esetleg kérdezd meg a család többi tagját, hogy segítenek-e majd a kutyatartásban:) Sok sikert!
Kedves Juhász Úr! Gondolom, ha ilyen nagy értékű kutyáról van szó, van saját állatorvosa. Ő mit javasolt? Vajon mit gondol, ki tud jobb tanácsot adni, az aki fizikális jelenlét nélkül, elmondás alapján kezel, vagy aki ott van, látja, kezeli? Csupán anyagi megfontolás miatt fordul hozzánk? Üdv